Tetovanie

blondína_aa

caute..:) chcela by som sa opýtat ci velmi boli tattoo na boku..tak na rebrách..:) to len tak pre informáciu ze na co sa mam pripravit...:DDD dakujém..:))

blondula

mne povedal ten kerovac,ze nesmu sa robit chrasty.ja som nemala ani jednu chrastu.ked je kerka mala,je odlepena a pomaly sa to hoji a mokvat by to nemalo ...

blondula

ono to bolo hned v poriadku a necitila som nijaku extra bolest.trosku cervene,ale ten kremik mi to pekne ukludnil.na dotyk trolinku citlive,bo predsa,je to vyryte v kozi a aj krvicka trosku sla ked to hlbsie vryl :DDD somar,som sa az nadvihala zo stolicky :DDDD zabudla som napisat,ze sa to nesmie este osuchovat par dni o oblecenie.na nohe som to mala uz odlepene,ale na krizoch este asi tyzden zalepene.pokym to nebolo zahojene,ale to zbadas kedy je to v poriadku....mimochodom,aj ten kerovac ti da nejake rady.jedine co si potom kup,je ten Bepantenol krem,zevraj je najlepsi a aj protizapalovy.to mi povedal ten holandsky tetuvac :DDD
jankaaa..... mastit to treba tak,aby to nebolo suche,ziadne vrstvy kremu,len pretriet a hotovo.

jankaaaaaaaaa

netreba to vobec prehanat s tym mastenim, lebo to zacne mokvat a nebude s ato hojit! tam sa musi spravit chrasta a takto sa to bude hojit. . treba to natierat aby sa koza lepsie hojila a nezapalila sa. ale to ti vsetko poradia v studiu

blondula

mala som posledny den dovolenky,takze som bola pri mori a rovno do studia :DDD osetrovala som si to kremom Bepantenol ci jak sa to po slovensky vola :DDD nenamacat to vela a mastit mastit mastit tym kremom,aby ti to nevyschlo.nesmie to byt suche !!! mala som to aj prelepene asi 2 dni.kedze som to mala male,uz som to neprelepovala,ale stale som mala masticku poruke,takze len premastit a hotovo !! :D

blondula

LETICIA...mna to bolelo viacej nad tym zadkom ako na nohe a tam je len koza.kedze ja mam panicky strach z bolesti akejkolvek a dokonca aj z injekcii,prezila som to :DDD comu pripisat ? hmm...ja som sa na to cely cas kukala a citila som rezave skrabanie do krvi s tou ihlou :DDD lebo to aj taka bolest je.je jedno kde to robi,ak to zatlaci trosku hlbsie tu ihlu,tak aj svateho Petra mozno uvidis :DDD inak to farbenie boli trosku viac ako normalne tetovanie.takze ako zistim kde a za kolko,pojdem znova pod "ihlu" :DDD .... moj priatel ma kerku na krku,teda pod uchom a hovoril,ze jeho to nebolelo.ale je to chlap a ma hrosiu kozu :DDD ..... nerob si starosti,vydrzis to !!! budes musiet :DDD

jankaaaaaaaaa

krk boli, ale tam vzadu ani nie , skor na boku alebo v predu. tetovanie nemam, ale kamoska mi vravela. a da sa to vydrzat, ved vela ludi to uz zvladlo

LETICIA

blondula dik za radu cize ieje to az taka strasna bolest? k comu by si ju pripisala? moj kamos mi hovoril za na krku je bolestive a kazda koza to inac prijme,ja idem tak o mesiac a pol. Potom si to s niecim aj ostrovala?

blondula

ja som sa dala potetovat na pred dvoma rokmi na dovolenke na Mayorce :DD nad zadkom mam take dve lienky malinke cervene,podotykam,lienky maju so mnou velikansku spojitost :D zapacilo sa mi to,i ked to bolelo dost.a jak som tam sedela na tom kresle,listovala som knihu a povedala som,ze chcem nieco aj na nohu,tak nad clenkom mam taky mensi ornament s cervenymi malinkymi ruzickami :D ale este to u mna neskoncilo,ak zistim ceny v blizkom okoli,navstivim studio a zase nieco si dam :P