Beh na mieste

Genesis

ak xces tip tak skus skakanie na svihadle ale bez svihadla :) mozes si zobrat male kotuciky do ruk ale nemusis:

jednoducho pohyb rukami aj nohami je ten isty ako keby si mal naozaj svihadlo v ruke

výhody:
1. nezavadis o luster :)
2. nebudes zakopavat o svihadlo a teda aktivita bude daleko viac plynula a aerobna :)

talentmania

Tak si kup len to svihadlo to uz nieje az tak financne narocne alebo daj adresu ja mam doma aspon 4 ti poslem:D))

jankaaaaaaaaa

treba zmenit stravu od zakladov, bicyklovat treba aspon hodinu kazdy den, behat chod skoro rano ked vonku nikto nieje alebo vecer ked sa zotmie.

MilanAA

Nie som lenivý len sa hanbím chodiť behať. Proste skúšam aj Bicykel každý deň 20-30 km od júna a neschudol som nič..

jankaaaaaaaaa

tak chod behat vonku, je to zdrave, je to zadarmo a chudne sa pritom skvele. to ze si lenivy, chudnutiu vobec nepomoze

MilanBBB

chcem schudnúť a nechcem chodiť cvičiť do fitka alebo behať po ulici.a chcel by som chudnúť/cvičiť doma preto sa pýtam.

jankaaaaaaaaa

lebo prekonavas odpor ako sa odrazit od zene, vykonavas nejaku cinost, kdezto behanie na mieste?? to je o com?:D:D ze dvihas nohy zo zeme? je to totalna blbost