Rotoped

nana12345678

ja na nom jazdim 4 krat do tyzdna a schudla som s nim 20 kg ... ale ked chces schudnut tak sa musis aj zdravo stravovat

la femme

ja odporucam elipticky trenazer, vyborne tvaruje boky a stehna..za mesiac som na nom schudla 4 kila..samozrejme vsak treba upravit aj stravu a pravidelne cvicit..mam tiez obdobia, kedy je len vesiakom na veci, ale ked chces tak ano da sa schudnut a vytvarovat.

konvalinka19

no tak stacionarny bicykel skor nie ako ano... cely den sedim na zadku a potom by som uz asi nevladala sediet na bicykli..to uz skor ist na bickyli do prirody - ale nie vzdy je pocasie a prilezitost ist do prirody alebo sa trepat do posilky.. preto zvazujem ten elipticky trenazer ... neni tu nikto kto by sa ho chcel zbavit/predat, lebo ho nevyuziva ??

majka_21

no tak ja so sestrou sme kupili stacionarny bicykel, lebo sme radi chodili na speening a aj radi bicyklujeme. najprv sme poctivo sliapali, ale postupom casu sa z neho stal vesiak na saty. ja mam skor rada beziaci pas - ten som si oblubila len nedavno. ale najradsej zo vsetkeho plavam, takze uz by som do kupy strojov neivestovala. nebol sice drahy, ale aj to su peniaze. ja by som skor investovala do takych mensich veci na cvicenie, napr. ta guma na cvicenie, svihadlo a tak...

konvalinka19

akurat zvazujem kupit si taky pristroj... prosim k tym skusenostiam skuste napisat aky konkretne mate pristroj a ci to neboli zbytocne vyhodene prachy :)