Gliss Kur Ultimate repair

AlisonWolf

používam len šampón, ale hneď po prvom umytí som pocítila, že sú vlasy hebkejšie a nemám ich skrepované (mám kučeravé vlasy).

dazdovka

ja pouzivam ultimate oilelixir.je to naozaj zazrak.krasne leskle vlasy a velmi rychli rozcesane.zo samponu mam lupiny.

Jooe Ker

nepomaha ,len pocas pouzivania sa taktrosku zlepsila kvalita no akonahle prestanes ........ mas to iste na hlave

Majushqa

Použivala som gliss kur na vyrovnanie vlasov a naozaj fungoval .. pritom som niecomu takemu vobec neverila a od vtedy verim tejto znacke.Neskor som použila aj glliss kur pre posilnenie a obnovu vlasov .. na polamane konceky a možempotvrdit že mi to pomohlo ja ked nie na 100% ale pomohlo :) teraz použivam gliss kur ultimate repair a už vidim ten rozdiel .. urcite ostanem tejto znacke verna:)

jankaaaaaaaaa

ja som pouzivala sampon a balzam a mozem potvrdit ze som mala viditelne hladsie a lesklejsie vlasy, aj ked nemam poskodene vlasy a vlastne ani taky sapon nepotrebujem, ale chcela som ho vyskusat. odporucam. a k tomu este aj balzam neoplachovy v spreji, alebo ten na farbene vlasy, ten obsahuje aj UV filtre , takze je idealny teraz na leto