Priateľka má biely výtok

Príspevok v téme: Priateľka má biely výtok
Palkoline

Ahojky!
Pri poslednom sexe s priateľkou som sa uistil, že má nejaký biely mierne hustý výtok.
Pár krát som to videl aj pri dlhšom sexe, ale myslel som si, že by to mohli byť len moje \"kvapky lásky\" - aj keď mal som pochybnosti.
Pri tom poslednom mi po asi 5 minútach povedala, že potrebuje pauzu, pretože sa tam dole divne cíti. Keď som ho teda vytiahol, všimol som si, že mám na ňom nejaký biely mazľavý humus. Najviac však naspodku, hore menej. Určite to nebolo po mne, bo som sa ešte neurobil a v takomto množstve \"kvapky lásky\" určite nebudú :D Má to aj taký divný zápach, no nie je nejaký extra silný, ale mne to určite nevonia.

Povedala mi, že to má dlhšiu dobu, niekedy viac, inokedy menej. Povedal som jej, aby išla k lekárovi na konzultáciu/liečenie, no ona nechce :( Vraj ide k nemu až počas októbra keď pôjde pre novú antikoncepciu. Vraj sa skôr nemôže ísť. Čo je to za blbosť, keď nemôže ísť k lekárovi, ak má problém? Alebo asi len ona nechce... :/
Je takýto výtok škodlivý, alebo je to normálne? Neublíži jej to? Dosť ma trápi, keď to nechce nijako riešiť :// Mne sa to hnusí a nevonia mi to :((

????????????

no hej to je blbosť že nemôže ísť skôr. je to ťažko tak´to povedať....pokiaľ ju nič nesvrbí.....tak by to mali byť (ak to ma len pri sexe) jej " kvapky lásky" ;-). ak to teda má pri sexe. pokiaľ je to tvarohovyté husté biele....no treba isť na gyndu