Vychrtlá =/

Príspevok v téme: Vychrtlá =/
LumiX

Ahojte. Mám 17 rokov a patrím medzi chudých ľudí a už mi to aj lezie na nervy lebo stále častejšie počujem narážky na moju postavu. Väčšina báb chce schudnúť ale u mňa je to naopak. Momentálne mám 172 cm a vážim 48 kg. Ja viem že je to málo ale mám to po mamine ktorá bola tiež v mojom veku asi taká chudá. No a včera bolo dosť teplo tak som si obliekla šortky a také tričko na ramienka a keď som šla po meste aj s kamoškami tak viackrát som začula že AHA AKÁ VYCHRTLINA. To ma fakt dostalo a potom som sa cítila veľmi nepríjemne čo pretrváva aj doteraz. Má daktorá z vás podobný problém? Skúšala som pribrať ale keď to nejde tak to nejde. Už sa mamina rozprávala s doktorkou aj o B12 injekciách lenže tie podporujú chuť do jedla a ja mám aj bez toho dobrý apetít. No proste ja neviem či mám chodiť v lete v teplákoch či v čom keď mnohým prekážam v šortkách a tričku a aj to komentujú. Ja by som tým ľuďom najradšej aj dačo povedala ale v tom momente ma nenapadol žiadny odfajč. Proste teraz ma to až príliš trápi a zajtra mám ísť s kamarátkami na kúpalisko ale najradšej by som to celé zabalila lebo tam ma budú kritizovať ešte viac. A to všetko kvôli tomu že som chudá za čo ja samozrejme nemôžem. Má niektorá z vás podobný problém? Ako to prežívate? Lebo mne to až tak nevadilo že som chudá ale teraz sa pre to dosť trápim... :(

7Lynda

jankaaaaaaaaaaaa : ja som mala presne tak ako ty ale boli na mňa neustále narážky , že som chudá , že by som mala pribrať . Pribrala som 5kg a teraz som normálna , štíhla ale tak každy ma inu postavu :)

killerboy

zavolaj mi dievca, najdeme sposob ako pribrat. 8-hodinova sichta v posteli ti tak vypracuje svaly, ze sa budu vsetci naramne divit! a bude to zadarmo, nic od teba nevezmem, slubujem!

jajka001_

kašli na ludi, su blbi a vacsina ti zavidi lebo maju kila navyse. pokial normalne jes, nemas sa preco trapit. casom priberies a budes tak akurat, nebudes musiet drzat diety a ludia ta budu stale ohovarat ze urcite nic nejes :) kasli na ludi. hlavne ze si zdrava.

lost

zavidia... pokial ti tvoja hmotnost neprekaza, je zbytocne to riesit :) vychutnaj si to pokial to mas :)

neviem, ale byt na takom mieste, urcite to neriesim s B12 ci akymkolvek injekciami.. naco si sr*t do tela ak to nie je bezprostredne nutne..

jankaaaaaaaaa

a pochybujem ze ludia o tebe hovoria medzisebou ze si vychrtla tak nahlas ze to ty pocujes. neprehanas tak trocha? alebo nenamyslas si to vsetko? sak kasli na tych ludi a chod oblecena ako chces. je vzdy lepsie byt chuda ako tlusta. skus tie injekcie, alebo vysetrenie stitnej zlazy, za vyskusanie nic nedas mozno ti to pomoze

jankaaaaaaaaa

co ja viem ci je to az tak strasne malo. podla vahy co poises. ja mam 180cm a vazim 60kg a vobec si ako vychrtla nepripadam ani mi nikto nic o vychrtlosti nehovori, iba ze som stihla, ale urcite nie vychrtla. a mam o 5rokov viac ako ty