Za aku dobu zhodit 10 kil?

merynka13

majka_21 ved som napisala ze "dietou".. :D snazim sa jest pravidelne...a trosku som si upravila stravu z TOTALNE NEZDRAVEJ na MIERNE NEZDRAVU.. :) a hybat sa snazim :) chodim behavat kazdy den tak 20min...inac uz ked sme pritom nevie mi niekto poradit,ci je to dost?

talentmania

Ahojte chodim na toto forum uz dlhsie a tiez by som potrebovala schudnut tak 15-10 kg ale nikde som nenasla normalnu temu na chudnutie:)Myslim ze sa mi vobec nepacia take veci kde co musim a co nemozem a kedy musim presne.Tato tema ma zaujala a ak by som mohla tak by som sa k vam pridala.Ja mam uz svoju rodinku a tak si neviem predstavit ze by som prestala doma vyvarat klasicke jedla gazdinky viete co myslim vsak:)Tiez papkam vsetko aj sladke aj plnotucne aj mastnejsie aj omacky,privarky....neviem si predstavit sa stravovat ako to vravia ze zdravo uz cely zivot.Vazit doma kazdu potravinu co idem si dat do ust to nieje pre mna.Samozrejme chcem zacat tak ze budem jedavat vsetko ale menej a castejsie plus mam tiez uz elipt.trenazer a vecer uz skusim jedavat pomenej.Takze sa k vam pridavam mam 178cm a 78kg:(
Ale ked budem mat 65kg tak to bude uz ok:)Necakam zazraky do mesiaca ale tak pocitam ze by som to dala dole tak za jeden rok

majka_21

merynka, nedietuj, nema to zmysel :-). papaj pravidelne a hyb sa. a vsetko pojde dole. ja jem aj sladkosti. len ich nejem vzdy - a pocuvam telo, ked chce to-ono, tak si dam.

majka_21

anonym, blahozelam ku zhodenym kileckam :-). ja musim svoj jedalnicek neustale opravovat, lebo neni uplne spravny. ja som zatial dala dole 6 kg. tak dufam, ze mi to pojde dalej dole.

anonym_1188

podobne chudnem aj ja za 12 týždnov som schudla 6,6 kg a vôbec nepociťujem, že držím dietu, všetko je to o množstve. Najväčšie plus považujem, že ked každé ráno ranajkujem musli s mliekom, tak vôbec nemám cez den chuť na sladké. Čiže žiadne čokoládky, keksíky a tyčinky sa nekupujú, ovocie jem len do 15 hod. a na obed všetko čo je navarené, pijem len vodu z vodovodu,poprípade s citronom.

petrinka

mail je: megan11j@azet.sk ....som rada, ze stale sa najdu dievcata, ktore nesiahaju nutne po najdrastickejsich dietach :DD ja by som take vlastne ani nedokazala drzat, lebo mna uz samo o sebe odradí ked vidím že napr. : na ranajky 250 gramov toho a toho, na obed 150 gramov toho... :D ta kde ja by som take vydrzala :D

majka_21

Petrinka, ja vo svojom jedalnicku neznesiem nic moc mastne a tazke. Tiez by som nemohla vynechat dobre veci, co vari mamka (ja si sama este nevarim, len niekedy, ked mam na nieco chut, tak sa dohodneme s mamkou a uvarim to). Mam rada take "klasicke" aj mucne jedla, ako napr.: plnene pirohy, sisky raz za velmi dlhy cas, ked mam chut... svieckovu raz za cas, a tak. Podstatne je podla mna jest najma pravidelne, pomenej a casto. A inak suhlasim s Alickou. Ja sa tiez snazim chudnut normalne. Mna nezaujimaju take veci ako: nemali by sme jest vtedy alebo inokedy pecivo, mali by sme vylucit sladke a neviem co este. Ved jasne, opat by sa zopakovala stara tradicia: to-ono vynecham, vydrzim mesiac a o mesiac sa toho opraskam ovela viac. Ja som skor za to, ze si dam (trebars aj trochu majonezoveho salatu, ale len raz za cas) zo vsetkeho, ale skutocne len pomenej. Jasne, niekomu sa to pacit nemusi, ako sa stravujem. Ale pre mna je dolezite aj to, ze aj napriek tomu, ze mam momentalne nafuknute brucho (kvoli kramom) si ludia vsimaju, ze som pekne schudla (a to najma ti, ktori ma nevideli mesiac-dva). A to je super. Ja sa tesim. Takze neboj, papaj co mas rada, len spravidelni stravu a pridaj pohyb. A kg pojdu dole. Pre mna su inak dolezitejsie cm. Neviem, kolko vazim teraz - odvazim sa, ked mi skoncia kramy. Ale cm mam cca 103 na brusku (a mala som 111 cm). Takze toto je moje skore od januara.