Koreň akné a krupice na tvári

Príspevok v téme: Koreň akné a krupice na tvári
missakne

Mám 22 rokov. Akné pretrváva, skúsila som nepiť mlieko, vynechať sladké, prípravky - Vichy normaderm, la roche possay - effaclar, eucerin a mnohé iné. Akné zostáva, krupica v podobe malých hrbolčekov a kráterov najmä okolo spánkov pozdĺž k brade ma trápi už veľmi dlho. Neviem sa toho zbaviť. Pijem ráno zelený čaj, športujem a poobede pijem kávu. Prídem na to niekedy, čo mi tú krupicu spôsobuje?????

Katerinka85

Na akné mi pomohol tento hydratačný krém: https: //www.semena-marihuany.cz Môžem odporučiť všetkým, kto má také problémy.
CBD olej môže taky všeobecne pomoct.: www.semena-marihuany.cz

Alex183850302

Mne na akne velmi pomohlo hlbkove osetrenie pleti - hydrafacial v kozmetickom salone lasoma.sk , alebo pravidelne navstevovanie kozmeticky a tak isto aj antikoncepcia :)

Pepka88

Ahoj...ta krupica je podla zistenia na mne stare stvrdnute akne....jedine co mi pomohlo je 1:1 ricinovy a olivovy olej a 20+ minutova kruziva masaz tvare....niekto si dava aj teply obklad alebo sa naparuje nad hrncom...aby sa otvorili pory...nechapala som ako mozem mat tolko bordelu v poroch...samozrejme som bola ako feferonka cervena a brutalne ma boleli prsty ale efekt bol vyborny...
Na nete su aj baby co sa olejom odlicuju a je aj pisane ako.riedit ten ricinovy olej....pre suchu,mastnu zmiesanu...naj je k tomu olivovy ale moze byt aj tea tree, a ine

Pepka88

Ahoj...ta krupica je podla zistenia na mne stare stvrdnute akne....jedine co mi pomohlo je 1:1 ricinovy a olivovy olej a 20+ minutova kruziva masaz tvare....niekto si dava aj teply obklad alebo sa naparuje nad hrncom...aby sa otvorili pory...nechapala som ako mozem mat tolko bordelu v poroch...samozrejme som bola ako feferonka cervena a brutalne ma boleli prsty ale efekt bol vyborny...
Na nete su aj baby co sa olejom odlicuju a je aj pisane ako.riedit ten ricinovy olej....pre suchu,mastnu zmiesanu...naj je k tomu olivovy ale moze byt aj tea tree, a ine

kačenka76

ahojte prosim vas potrebujem radu neviem čo mam robit moja 12 ročna dcera ma krupicovu pokožku na tvari a na ramenach ruk ma to už ale tri roky nič jej nezabera ani pripravky od kožnej ak by niekto vedel poradit?dakujem

Rosenberg

cappy_ zaujal ma ten tvoj ozonovy krem po ktorom ti zmizla krupička za 2tyždne z pleti... vieš mi o nom povedat viac?

jankaaaaaaaaa

ziadne cistenie pleti pri akne nieje tak ucinne ako prave to obycajne vytlacanie. vsetky tie pristrojove a neviem ake cistenia niesu hlbkove a su to len vyhodene peniaze

CuracneOK

missacne čo keby si skúsila ešte obyčajné čistenie pleti u kozmetičky ale nie to ručné vytláčanie ale tým prístrojom? zaplatíš približne 12€ aj s ošetrením kozmetikou , zhruba 2x týždenne alebo raz týždenne a uvidíš. Mne napríklad aj to pomohlo a to som mala take "krupičisko" na čele...
Na 100% by ti to pomohlo.