bolestivé končatiny ,prečo ?

Príspevok v téme: bolestivé končatiny ,prečo ?
natusa42

dobrý večer ,mám taký problém ...nebola som zatiaľ u Mudr,ale raz som jej spomenula,že mám takýto problém ,ale ona mi povedala len ,že " to sú nervy " ,ale neviem ,nie som si istá,takže môj problém je v tom ,že mám veľmi slabé akoby ochabnuté končatiny ,najskôr to začalo od rúk (po tom ako som taz odpadla v zime),začali ma hrozne bolieť zápastia,nie je pritom možné,že by som si ich presilila -prakticky nič nerobím okrem čítania kníh a učenia :)
potom ma začali bolieť kosti na tých rukách ,ptoom žily,neskôr som však už akoby bolesť pocítila aj v nohách ,okolo členku vyššie ,a to nie je typická bolesť nôh ako ked ste unavení,je to niečo iné,akoby "slabé nohy " ,taký divný pocit,nemôžem pomaly ani chodiť kvôli tomu ..a už ma to bolí až po okrajoch nôh až k ppalcom ...je to taký divný pocit,taký som ešte nikdy nemala ...čo to môže byť ???

Ivka 1

Samozrejme moze davku zvysit na 40 - 60 kvapiek 3x denne ale najprv by sa mala poradit so svojou lekarkou. A o ziadnych zivych probiotickych bakteriach som nepisala :)

Ivka 1

Natusa daj si urobit tie vysetrenia,ktorych sme uz pisali a ak sa nic nenajde, mozes pokracovat na reumatologii.
Co sa tyka hnaciek, skus 3x1 denne zivocisne uhlie po jedle a 1 x denne 30 kvapiek Hylaku. Ten upravuje mikrofloru v crevach.

hanuska

TO JE iba rada, bolesti končatín nemusia hned znamenať reumu, ale tieto bolesti patria pod reumatické bolesti.

natusa42

hanuska reumatolog ?preboha,ale ved som velmi mlada ,mam len 19 rokov,tak ....ved to je divne ,nemala som s nicim takym doteraz problemy :(:(a co ti nasiel ?

hanuska

Natuša 42 ja odporučam reumatologa, tiež som mala dlhé mesiace krv v poriadku, ale na snimkoch sa ukáže veľa tak neváhaj a držím palce.

natusa42

ivka1 ahá:) no pijem hned po jedle salku niecoho -ale to som tak robila prevazne vzdy a nechapem ,preco az posledne mesiace mam tie hnacky :(

nie,este som nebola nikde-dnes som nemohla

cierne uhlie nejem kazdy den ,mam zacat ?akoze jednu tabletku denne,alebo ako ?skusim to takto ...