meska mi menzes už dni a...

Príspevok v téme: meska mi menzes už dni a...
lindušš148

a chceka by som sa vas spytat aku to može mat pričinu ? s priatelom som nespala ešte takže pochybujem o tehotenstvu ... može to byt tym že ma pred 5 dnami prstoval ale naozaj tak že ma to bolelo ? alebo može to byt aj tym že to chcem dostat a nejako na to stale myslim a preto to nedostanem ? kedže mi to meška už 6 dni začinam mat z toho paranoidne pocity či nie som tehotna ale asi ani nemam z čoho byt ... menzes ešte pravidelne nemam niekedy mam 30 dnovy cyklus inokedy 32 potom zase 21 alebo 23 ale vačšinou by som to už touto dobou dostala ....

sarina

pravdepodobne XDDD to nemožeš myslet važne neni šanca aby si bola z toho tehotna :D nabuduce neblbni kramy dojdu neboj sa

lindušš148

o prstovani priatel vie nenechala som ho to robit dalej ... ja som s nim nespala ale viem že sa stali aj take pripady že proste on to mal na prstoch a vnikol do nej ... preto som bola z toho trošku nesvoja

Laurina22

Prstuje ta teba to boli a si ticho?No tak to uz len je radost...

K otehotneniu pri prstovani sa nevyjadrujem...

jenny232

:D:D:D:D:D ze to nemyslis vazne linduss??poviem drahemu, nech ma vyprstuje, aby som otehotnela :D:D dobre som sa pobavila..:D

lindušš148

dakujem :) pochybujem lebo pred viac ako dvomi mesiacmi ma priatel prstoval a sice si ejakulat utrel do uteraka ale aj tak som sa trošku bala že či tam niečo neostalo ale od tej doby som mala MS 2krat a teraz meška ale dufam že sa skoro dostavi .. :)

hviezda01

pochybujes o tehotenstve???...ak si s nim enspala,tak nemusis pochybovat,ale mozes si byt viac ako stopersentne ista...pises,ze nemas pravidelnu menstruaciu,tak preco sa cudujes,ze ti meska?..ona pride,neboj