Divna hrcka za uchom

Príspevok v téme: Divna hrcka za uchom
User_37597

vcera som si nahmatala hrcku za pravim uchom.boli ma na dotyk,je mierne zacervenana a citim ze je to miesto opuchnute.neviem s coho by to mohlo byt ale nemyslim si ze to bude znacit nieco dobre :D
prestala som v pondelok fajcit a predpokladam ze to nema s tym nic spolocne.dodatocne doplnim nejake info ak budete chciet.
dakujem

dada22222

tak ja som tiez nevedela ze je to vyrazka lebo to malo asi priemer 1 cm a tak 4 mm vysku, mala som to tyzden a potom som to skusila postlacat a bola to vyrazka, ale ak si si naozaj ista tak chod k lekarke :)

User_37597

dada22222
dakujem za tvoj prispevok no ja to mam tvrde a nie makke..a neni to jebacik to viem isto..to bi clovek musel chytit aby vedel ze to isto neni len nejaky jebacik.je to tvrde a neviem s tym hybat a prave pre to mi pride divne ze by to mohla byt tukova zrazeninka.

dada22222

nechce sa mi citat celu diskusiu, moc prispevkov na mna :D ja som mala tiez taku hrcku za uchom , bola makka a hnusna na dotyk, usna mi povedala ze je to zatlaceny usny maz, alebo som mala este jednu hrcku, bola tvrda cervena a bolela a nakoniec to bola mega velka vyrazka :D

User_37597

bingham
no tak sorry ze nevyhovujem tvojim poziadavkam.ja som ina som vynimocna a prave preto ti nevyhovujem ;D

bingham

no ty nemas teda velku fantaziu :D...hlavne ze viem...ze si sa dnes dobre vysrala a potis sa jak svina....hrozne tie dnesne zeny ;)