AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI

angela85

džana a tie kilá si potom pribrala naspat, prosim ale napis pravdu i ked to bolo kilo spat, alebo ti to ostalo a chces schudnut este viac ????

000000000

misqa a ako ti asi mame pomoct? prepač, ale pomoct si musis sama. tu ti akurat tak všetci možme povedať vela pohybu a zdrava strava 5krat denne a vela pit-samozrejme cistej vody alebo daky zeleny caj

:D

ahoj poradte mi ako mam schudnut do leta apson 7-8 kg faakt prosim... :( uz sa normalne hambim za svoju vahu...piste mi vase rady dakujeem.. :D vam :D

camille

Nemyslim si, ze nejaka 90 dnova alebo ina presne naplanovana dieta pomaha, clovek musi varit a jest presne podla planu a to zacne liezt na nervy a nehovoriac o tom,co sa stane, ked sa s dietou prestane.

- nejest sladke a mastne jedla, pecivo, - nevecerat
- sportovat tak, aby sa clovek skutocne spotil napr. jogging, spinning alebo ine
- pravidelne sa vazit

schudnuta

Schudla som za 3 mesiace 6 - 7 kil. Zacala som menej jest a vylucila som chlieb a sladkosti. Jem iba grahamove rozky alebo celozrnne zemle. A obcas si dam horku cokoladu. Inak som sa neobmedzovala.

grps

ja mam kamarata co schudol za pol roka54kg zo 140kg ani necvicil len sa zdravo stravoval ale potom po diete bol spokojni zo svojou postavou a zacal sa znovu prezierat aje tam kde aj bol :DD