nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Deria

Nie vzdy musi nevera skoncit rozchodom a nie vzdy je iste, ze partner bude neverny znova. Stava sa aj to, ze nevera dokonca manzelstvo upevnila.
Trojka333, uvidis, ako sa bude dalej spravat ale drz si od neho odstup. Musi si ta zasluzit, snazit sa, si ta znova ziskat a po case zistis, akym smerom sa to ubera a hlavne, ci nahodou nema aj nadalej kontakt so svojou milenkou. Je to tazke ale ak sa s nim nechces rozist, skus to. A staraj sa o seba, aby si dobre vyzerala.

hela1457

monogamia je neprirodzena!!zeny necakajte ze nam muzi budu verni...vsetky tieto zasady moralneho spravania pre nas pripravila spolocnost a stat,ktoreho najvacsi biznis je RODINA.

vindicta

trojka333: pozri, ak niekedy dokazal vyhrat nejaky pud nad jeho zasadami, je prakticky iste, ze sa to unho zopakuje... problem bol u vas, nieco tam chybalo, s niecim nebol spokojny, to uz si musis skusit definovat sama... v kazdom pripade pozna ako to chuti, co ho natom pritahuje... myslis, ze sa uz naozaj nemoze tento pocit vratit? muz moze fungovat aj v rovine fyzickeho uspokojovania subezne s tym, ze teba ma rad... akoze naozaj ma, na urcitej urovni... podla mna, v tomto pripade neudrzis ten idealny stav, aby jemu nic nechybalo alebo netuzil po niecom, co nema doma a takisto lutost... hehe, to zachvilu tiez prejde, ako kazdy iny pocit, je nazaciatku intenzivnejsi... z mojich skusenosti... na 99% sa to zopakuje... takze je to len na tebe, ci chces takto zit a akceptujes to a budes aj tak stastna

Laurina22

Ako dlho ta podvadzal?Ona je mladsia od neho?Kolko ma manzel rokov?

Prepac,ze sa takto vypytujem ale nemam cas to tu citat cele,ak si to uz pisala.

trojka333

tak tomu zas neverím, vidno na ňom, že to skutučne ľutuje a chcel by vrátiť čas späť, aby neublížil ako ublížil