gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to all
nebol som na dovolenke, ale s potomkami troška na prázdninách to jest 16hod denne mať oči na stopkách, aby sa niečo neudialo. teraz bude dovolenka detičky sú už u starých rodičov na prázdninách.

panika

zdravim, dufam, ze je tato tema este aktivna. Mam sa popytat na radupre kamosku, ktora je v Nemecku. Uz 4 dni ma biely vytok, ktory doprevadza intenzivne svrbenie. 2 dni ma menzes, ale svrbenie neprestalo -ide zrejme o mykozu. mam sa spytat, co sa da kupit v Nemecku na tento problem. Neviem, ci sa tam da kupit Rosalgin aci moze zabrat. Moc dakujem

kačik

ahojte, mam sice vo zvyku panikarit, ale teraz s avynimocne len pytam:)- beriem yadine a menstruaciu mavam vzdy v piatok, a dnes stale nic..rano mi bolo akurat na vracanie, ale preslo to, nebolia ma ani prsia ako zvycajne...pokial viem, ziadnu tabletku som nevynechala, takze tehotna snad nie som.. moze mi to meskat, aj ked mam hak? dakujem pekne. kačik

shakt

miha boze a z coho chces otehotniet?ak ta spravil len prstami?Nastuduj si prosim aspon zakladne veci o sexe,skor kym ho zacnes praktizovat.

miha

prosim vas ,ked ma partner urobil prstami,pretrhol mi blanu a mne to stale meska...newiem co mam robit uz mi to meska vyse tyzdna vsak nemozem otehotniet?