meškajúca MS

Príspevok v téme: meškajúca MS
jerryinka

ahojte dievčatá, mám na vás jednu otátku. mešká mi MS 8 dní, väčšinou mi chodí načas +- 2-3 dni.v pondelok som si robila test. z toho istého ranného moču naraz dva (pr istotu) jeden bol 100%negatívny, na tom druhom bola takmer neviditeľná druhá čiarka ( ešte menej viditeľná než tzv "duch" ). o hodinu na to som robila ďalší test - negat. na druhý deň z ranného moču - negat, na obed zase negat. no MS nikde. od utorka mám taký slabučko-ružový výtok. Gyn. ma dovču :/ sex som mala VŽDY chrádený, akurát raz nám praskol kondóm, ale na to sme prišli doooooosť včas... už neviem čo si mám o tom myslieť... :/

bibba

no mavam praveze casto... mam taky kratky cyklus uz asi dva roky. niekedy stihnem mat menzes aj dva krat do mesiaca, ked to tak vyjde, preto mi to teraz nesedi, ze je 29.den a nic.
a ci mi cervene vino pomoze alebo nepomoze... vzdy to pomohlo:) ked som sa blizila ku dnu, v ktorom by som mala dostat a dala si cervene vino vzdy sa spustili, akurat si varim pol litra :D takze ked nedostanem dnes :-/

jankaaaaaaaa

nemavas menzes nejako casto? a to vino urcite nepomoze... a za meskanim mozu byt tie ladviny, alebo sto dalsich dovodov. nie hned to zeby si mala byt tehotna.. ved si sprav test a budes vediet ze niesi.. radsej sa teraz zaoberaj ladvinami ked ta silno boleli..
ale teda ak ste mavali nechraneny sex tak bolo by na mieste spravit ten test

bibba

cyklus mam 23dni-24dni. dnes uz je 29ty den, cize mi meskaju 5 dni. mam teraz noveho frajera. tabletky nejem :-/ teraz mam trosku obavy. nezvyknu mi meskat. dnes ma aj trochu boli brucho, tak dufam, ze dnes uz dostanem :( vzdy dostanem na 24.den... mam si dnes dat cervene vino, a pockat, ci sa spustia?

moze meskanie suvisiet aj stym, ze ma teraz dva dni hrozne boleli ladviny?
(ale necitim sa prechladnuta...ale hrozne boleli).

diky za odpovede

jerryinka

blondula veď ja ani nechcem byť, preto som taka vystrašená :) a vtedy už aj mi ukáže výsledok negat. tak z tých nervov začínam spochybňovať testy :D

blondula

keby sa robil europsky priemer najväcsej spotreby tehotenskych testov,SLOVENSKO by jednoznacne viedlo s obrovskym naskokom :DDDD
niekedy mi to pripada,ze na ten just ako keby cakate ze ste tehotne !! ... no smola,nie si !!! :D ja som si robila 3 testy pocas celeho mesiaca a vsetky ukazali,ze som v tom :P

Weva

keby ti meskala den-dva tak poviem ine ale ak ti inak pravidelna menstruacia meska 8 dni a 54 testov bolo negativnych, tak by v tom bol cert keby si fakt tehotna bola... Pockaj este chvilku - bud pride, alebo si spravis dalsi test (ale s aspon par dni odstupom)

Marsmeloun

tehotná podla mna nie si :D ale este si sprav pre istotu 40 testov :D :D ved peňazí na ne máš zjavne dosť :D