Nechraneny anal s prostitutkou

Príspevok v téme: Nechraneny anal s prostitutkou
Milan H.

Dobry den! Mal som pred par dnami najprv nechraneny oralny styk s prostitutkou na private. Ona ho mala v ustach dlho, ja som len parkrat olizol klitoris. Bol som vsak dost opity, cize uplna erekcia sa nedostavila ani po dlhom orale z jeje strany. Tak som zacal masturbovat a tesne pred vystrekom mi stvrdol, co som vyuzil na nechraneny analny styk. Netrval dlho, lebo som si nejak v tej opitej hlave uvedomil, ze robim sprostost a nasadil si kondom. potom sme mali klasicky sex az do vyvrcholenia. Mam z toho strasny pocit. jednak sa bojim nakazy a jednak mam priatelku a rozhodne nechcem nakazit ani ju. Stalo sa to pred 4 dnami a mna dnes zacalo dost neznesitelne boliet hrdlo. Viete mi povedat, aka vysoka je moznost nakazy? Nie len HIV, ale aj ostatne pohlavne choroby. Ziadne ranky ani nic podobne nemam ani ja a nebadal som ani na nej. vdaka

lost

bibisa

no to by museli byt planety inak rozhadzane / usporiadane :)

lebo 1. nepijem 2. kontrolujem sa :)

ale aj keby, tak ano :P

ved ide o zivot :D

a testy na HIV su myslim ze zadarmo, ak ich nechce clovek anonymne.. ci uz nie su ?

a tak hold, zabava nieco stoji :) tak aj testy nieco stoja :D

User_37597

NO lost povec uprimne keby si to rozdas za opita so stetkou no povec na rovinu hladal by si ju v cuzom meste? :D

lost

sati 19

prilezitostne posmyknutie?

cize ked sa ja posmyken v zakrute rychlostou 200kmh a niekoho pri tom zabijem, resp zavrazdim.. tak to bude OK ?

ono podvadzanie je defacto absolutne totozne...

1. nie vzdy je v tej zakrute aj niekto iny, cize prezije on a nie vzdy vyletim aj ja
synonymum:
nie vzdy schyta od druheho AIDS (nikto nie je na ceste) a teda aj on prezije (tj. nedostsane smyk/prezije aj on)

2. No a ak tam niekto je na tej ceste, tak mam krvave ruky, a absolutne tak isto krvave ruky ako muz/zena co podviedol/la svojho partnera/ku (nech tie rody uz idu niekam :D )
pretoze UMYSELNE A VEDOME pouzili svoj nastroj NESPRAVNE (tj. ja auto, a on pípík).

Tj. ja riskujem zivot nahodneho okoloiduceho a on riskuje zivot svojej rodiny.

A KAZDY z nas ma na vyber

cize nech mi nikto netvrdi ze podvadzanie nie je nebezpecna.. (!)

Praveze psychycka ujma je este drsnejsia ako ta fyzicka.. Staci uder v spravnom uhle a v spravnej sile.

Este ho lutujte, LOL... a potom sa necudujte ze aj vas partner/ka vas podvedie, ked takych ludi lutujete :)

Existuju veci, v ktorych je treba (minimalne podla mna) byt hold, NEKOMPROMISNY. Dovody su tak elementarne, ze nie som schopny ich uz inym sposobom vysvetlit a preto koncim.

Ale toto som dopisat musel :) :P

Milan H.

No neviem na co teraz utekat k doktorovi, ked, ak by nieco bolo, tak sa to prejavi az neskor... ci? som ratal, ze najskor v oktobri... Teraz ma skor zaujimalo, ci niekto nevie, ci moze mat suvis nakazenie akehokolvek druhu pohlavnou chorobou s bolestami hlavy a hrdla ako pri angine. Ci by sa mohli dostavit tak skoro a akej choroby byvaju sprievodnym javom. Ine symptomy zatial nepozorujem - na kozi alebo tak. Tak ja pevne verim tomu, ze HIV mozem vylucit - musela by to byt strasna smola - strasne sa toho bojim, ale hadam aj keby bola nahodou nakazena, tak by som to snad hned nechytil.
A nebol to bordel, ale privat, cize na testy urcite nechodi.

ZanetBA

MILAN H- na toto forum uz ani nechod,nestracaj tu cas ked aj tak cez internet ta nikto nevysetri.spravil si chybu,a aj ked ta odsudzuju teraz to neries.padaj do doktora,nepytaj tu od nas ziadne statistiky a neviem co,chod neodkladaj doktora a potom ked budes vediet co s tebou napis. vsetci budeme urcite zvedavi!!!

User_37597

ANO je to mlady ked je futbalista ratam ze do 25 ma.ale kks ta logika.ja neviem pride mi to aj trocha pritiahnute za vlasy a na druhustranu aj dost realne.vsak futbalista.

User_37597

sati 19
nie nemozes sa to stat kazdemu.rozhodne nie inteligentnemu clovek ktory ma aj nejaku uroven!on ju ocividne nema ked sa vyspal s kur.ou.