veganstvo-veganka,vegetarianka

Podstata

bez_S

mozno sa citis skvelo a este dlho aj budes...ale raz sa to urcite odrazi na tvojom zdravi...nanosy a toxiny z jedla sa ukladaju roky rokuce a potom sa to raz prejavi v podobe nejakej choroby.....ze sa to stane je viac ako iste - len samozrejme ze to potom nebdues pripisovat strave ale napchas do seba najroznejsie tabletky ktore ti predpise lekar

veganstvo - len tak dalej , je tzo to najlepsie co pre seba mozete urobit, drzim palce :)

bez_S

ja jem stále sladkosti , mäso atď. a cítim sa skvelo :D ak sa cítiš dobre nepotrebuješ počuť názor iných... nikto nevie čo je najzdravšie. tvoj životný štýl vyzerá dobre , ale netrúfam si... (ako ja osobne)

sweet_lolitta

super, ja som tak fungovala rok, potom som sa zacala ucit do skoly a na stravu som si nevyhradila tolko casu, flakala to a uz citim zhorsenie....gucciok len tak dalej! :)

gucciok85

nie som cista veganka,skor vegetarianka, nejem maso,ale sem tam si dam biely jogurt, a kvalitne syry,vajcia pouzivam len na placky,alebo na obilninove fasirky,ale inak samostatne nekonzumujem. Mlieko nepijem vobec:a citim sa skvele.Nejedavam ziadne skladkosti,len ovocie,zelninu,obilniny,orechy,semena,strukoviny,pijem len zeleny caj,bylinne caje,neperlivu vodu.
a tak :-)

maso

preco si sa rozhodla pre veganstvo ?
nechcem sa starat ani ma do toho nic,len moja znama je veganka uz viac nez 3 roky ,no musim povedat ze sa to jej pleti a celkovo ona vyzera nie velmi pekne na pohlad vidno ze nekonzumuje maso ani ryby :(,nema peknu plet a vyzera o 10 rokov starsie ,
clovek je vsezravec mali by sme papat vsetko co nam chuti,predsa ani krava znicoho nic nezacne prezuvat maso je to proti prirode :/