Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skaredy nos

1angelina23

poznam jednu babu,, vyzera ako prasiatko.. ma podobny nos, ale sebavedomia ma aj za päť modeliek... nie je to len o tom ako vyzeráš ale aj o tom ako sa správaš, nehovorim,že máš byť neviem ako sebavedomá ale určite by si kvoli tomu nemala upadať do beznádeje :-))

kanister

moja laska to ma tiez,ale ja ju milujem,taku aka je...je teda statocna ak sa o tom nezmienuje...ked clovek dozreje,tak mu to zrazu nebude vadit...tak vela zdaru

skaredynos

no mne sa to na sebe teda nepáči, niekedy to nie je vôbec vidieť, inokedy zase strašne..mám z toho oveľa nižšie sebavedomie...:( myslela som, že sa to dá nejakou vyplnou alebo zbrúsením...je to už stará jazva, mastička mi nepomôže, mam aj contractubex, ale nič...neviem sa s tým zmieriť, aj napriek tomu, že to už mám veľa rokov :(

jajka001_

gerardovi depardieu nevadi ani owenovi wilsonovi :) sama ti urcite nezmizne. jedine operaciou, aj to asi len ciastocne, a tiez casom mierne jazvy miznu. este som pocula ze existuje masticka na jazvy, contractubex, opytaj sa v lekarni.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skaredy nos - Fórum - ZDRAVIE.sk