vasa ziadost o ruku

Príspevok v téme: vasa ziadost o ruku
User_37597

poslednu dobu som mala okolo seba dost vela zien co uz boli poziadane o ruku alebo sa uz vidali a proste uz to mali za sebou.no nejak sa mi zda ze velka vacsina s tych zien mi povedala jedno a to iste ze ich ziadost o ruku nebola nijak vynimocna.nic extra.proste sa len dohodli dal jej prsten a bolo po vsetkom.
tak ma tak zaujma ako vas vas priatel,druh,manzel poziadal o ruku.nejak sa mi zda ze uz to neni take pekne ako si to vacsina zien predstavovala.ze to bude prekvapenie.
diky osrali vas byky ;)

jajka001_

u nas to tiez nebola ziadna romantika a ani som to necakala, kedze sme spolu uz peknych par rokov zili, vydavat som sa nechcela kym nebudem tehotna, ved naco, a ked som teda otehotnela, som mu to oznamila a ze ci sa ma teda vezmeme a ze teda ok :) no romantika :)a snubák? za snubák som povazovala prsten ktory mi kupil ked bol do mna najzamilovanejsi, na zaciatku.

User_37597

preco?no vazne sa pytam.ved kks fakt za poslednych par mesiacov mi kazdy povedal ze no len tak sme si povedali ze sa zasnubime a koniec.kks ved uz nikde ziadna romatika.nic.chlapi chlapi nejaky ste malo napadity.