Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ziskat serotonin ?

peracnik

myslim ,ze pri behu,ktory od nas vyzaduje maximalne vypatie-t.j.kratke useky maximalnej intenzity si telo vyzaduje zvyseny vyser serotoninu do synapsie a ten potom ostava zvyseny aj v klude a robi nam radost.-varujem-ucinna ale velmi narocna metoda.

laurinka

..jeeej, dakujem za ryxlu odpoved..hned zajtra si to pojdem k vam do obxodu kupit..dufam, ze to tam budete mat..ak mozem este otazocku..vedeli by ste, pls, poradit aj nieco na lepsiu koncentraciu, pripadne na lepsie ucenie, teda pamat..alebo to, co ste mi uz poradili by malo stacit?..dakujem..

laurinka

..aj ked ma mozno niektori tuna odsudia, ale xcem sa spytat, ktore z dole vymenovanyx doplnkov vyzivy /5 HTP, lubovnik, L-tryptophan/ by ste mi poradili..momentalne sa potrebujem ucit na velmi tazku skusku, ale zaroven prezivam naozaj zle osobne problemy..okrem toho som velka tremistka..casto sa mi na skuske stava, ze dostanem totalne okno,co je sposobene stresom a tremou..RNG, viete mi poradit, pls?..

RNG

Aj tu uvediem prirodzene latky zvysujuce hladinu serotoninu bez akychkolvek zlych bocnych ucinkov:
Lubovnik bodkovany(St Johns Wort, mechanizmus ucinku , SSRI)

L-tryptophan, ktory sa nachadza v mnohych jedlach v mensich kvantitach a ktory tvori pre telo hlavny zdroj na vyrobu serotoninu.

5-HTP, vytazok z rastliny grifonia frondosa, polotovar na vyrobu serotoninu, molekula najblizsie k molekule serotoninu.

andy

Zuzka neboj sa navštíviť odbornú pomoc. Ja som sa snažil 3 roky riešiť panickú poruchu samoliečbou, ale bolo to bez účinku. Stavy sa ešte zhoršovali. Bránil som sa navštíviť psychiatra, lebo som mal utkvelú predstavu, že k psychiatrovi chodia iba "mentálne narušený dementkovia". Nakoniec som prešiel na medikamentóznu liečbu a pocity úzkosti asi po 2 týždňoch začali ustupovať. Ja osobne užívam liek Serlift. Samozrejme liečba je dlhodobý proces a trvá niekoľko mesiacov, ale určite neváhaj a urob krok k svojmu lepšiemu a spokojnejšiemu životu. Držím palce...;-)

IvanBA

Vies,co Ti vyvolava depresiu? Toho sa stráň a to pripadne vyrieš a budeš ok aj pri jedení bananov a čokolady, inak nie. Ale z mierou, nie veľa. Vysledok sa prejavi mozno az za 10-14 dni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ziskat serotonin ? - Fórum - ZDRAVIE.sk