nechuť na sex

Príspevok v téme: nechuť na sex
lilynka

Dobrý deň. mám 19rokov a už od 16 beriem antikoncepciu MINERVU. predtým ako som ju začala užívať som sex nemala ale..potom som si našla priateľa ktorého mám veľmi rada a mali sme styk aj keď je pravda že ma to stále bolí, dokážeme sa maznať aj inak ale často mám pocit, že jednoducho sa neviem uplne oddať tej slasti , často sa prisithnem že rozmýšlam nad niečím uplne iným alebo jednoducho nemám v sebe takú tú správnu ,,chuť,, na nič podobné. je možné že mi antikoncepcia môže až takto veľmi znížiť chuť?máte skúsenosti predne s týmto typom? mala by som si ju zmeniť? je to vôbec ňou?????pommôžťe

mnamka257

mozno si len privelmi v strese, alebo sa s priatelom este nepoznate natolko, aby si bola na styk pripravena. v kazdom pripade navstiv gynekologa, aby ti povedal nieco o tej antikocepcii, pripadne ti predpisal inu- pre teba vhodnejsiu. drzim palce

Miskanr

U žien sa to často stáva, že nemá chuť na sex. Máme toho na pleciach veľa. Pracujem pre firmu, ktorá vyvinula produkt na podporu sexuálnej aktivity pre ženy, ale aj pre mužov čisto na prírodnej báze. Pre záujem ma kontaktujte.

Mašlička

Ja som už HAK menila viackrát ale chuť dako stále neprichádza :-( Taká ako by som si ju predstavovala...

jankaaaaaaaa

minerva sa nemoze uzivat tak dlho!
mala bysi ju zmenit na taky typ hak, ktora nebude posobitnaplet - teda vrati sa ti akne