Nenávidia ma

Príspevok v téme: Nenávidia ma
Requiem

...Ahojte. V škole ma nenávidia. Dôvod je jednoduchý: som najlepšia žiačka na škole, rozumiem si s učiteľmi, vychádzam s nimi, nakoľko mám dosť vedomostí a som asi jediný človek, ktorý má na hodine záujem o niečo. Nehúlim, nefajčím, nepijem (už :P...)atď...NIE som bifľoška - mám proste dokonalú pamäť a síce pozor na hodinách nedávam, všetko sa mi tam akoby "zázrakom" fixuje...Proste mám dokonalé výsledky - ostatní zvyknú prepadať. Dokážem sa s učiteľmi rozprávať na odborné témy, nakoľko sa tomu venujem a zaujíma ma to. Som zvyknutá pekne poďakovať, poprosiť, nepapuľovať - proste som pre nich vtierka. Lenže mne na vzdelaní dosť záleží, narozdiel od nich a "nezváram" sa pred každou hodinou. Nesere ma to, že sa so mnou nebavia, mám ich na háku, skôr mi vadí, že mi robia zo školy peklo, každému hovoria, aká som ja vtierka, preto mám dobré výsledky lebo sa vtieram, zrejme závisť! Prišlo nám pár nových mladých príťažlivých profákov na odborné predmety. Holky sa na začiatku venovali notebooku, ja som si vzala knihu, ktorú nový profák doniesol, prečítala som dačo a keďže tam bola nejaká problematika, ktorú ovládam a niečomu som ale nechápala tak celkom, tak som šla za ním a rozprávali sme sa snáď pol hodiny o tom. Pak prišli hentie a hovoria že, "len s ňou sa rozprávate, poďte sa aj s nami" tak si prisadli a zaačali: Koľko máte rokov? Ste zadaní?...on zvrtol tému na to, čo radi z grafiky robíme vo voľnom čase a oni zas: "nóóó, z grafiky nič, ale vo voľnom čase sa venujeme..ehm,, iným činnostiam, všetci vieme akým :D" ...no jednoducho dovidenia zdravý rozum! Nepotrebujem svojich spolužiakov k životu, chcem len aby si ma nebrai do huby také k**vy ako sú oni a kvôli tomu, že oni takí nie sú som ja vadná... Čo robiť? :// (pardon sa vulgarizmy a mimochodom: II.roč. SŠ)

LETICIA

ako sa raz ukazes, tak mas :-D skus prist do skoly niekedy trosku inac :-D viac sa namaluj, pekne sa oblec a maj na haku, malo by sa to zmenit :-D a nesed ako krepla v prvej lavici. a zosity vzorne upravene na kazdy predmet, ja som mala v jednom zosite zo zaciatku mi isla litiky zo stredu matika a na konci ekonomika :-D a zmaturovala som super a chodim na vysku :-D a bola som presny opak teba, len som pozerala so spoluziakmi, kedy sa da zdrhnut na kavu :-D

Requiem

vôbec to nechápete, zaujímavé - aj vy sa na to pozeráte tak, ako to vyzerá. ALe prečo... Nie, nie je to tak. Neupozorňujem na to, učitelia sami chcú vyťažiť zo mňa maximum a keď niečo nechcem, bojím sa toho alebo poviem že proste by toho mňbolo na mňa veľa tak povedia, že som skromná, že musím to rozvíjať ale proste to nechcem, viem, že na niečo proste nemám. jednoducho ja im nevsugerujem do hlavičky že chcem len aby ma naučili to, čo je v osnovách a neupierali sa na mňa lenže oni keďže vidia, akí ostatní nezaujatí sú tak to robia a potom to sproste vyzerá a ako vidím, aj vy ste si to tak vzali, ono ťažko o tom písať, za prvé treba napísať ako to naozaj je ale vám to už vyznie ako chválenie tak neviem potom už ako :/

LETICIA

Maomam presne, to by nebola stredna :-D ved to k tomu patri a nie sediet a cumakovat v prednej lavici :-D
a taka skola na aku chodi, nieje ziadna speci skola.

zakladatelke temy: nech sa ti dari, ale pozeraj aj na seba...

Maoam

ako u nas :-D plus blicovanie a ostali sme visiet na kave v meste :-DDDD o 10 doobedu...:-D ale patri to k SS a aspon je na co spominat

LETICIA

mali sme take nieco na SS a ako sme boli happy, ze zabava ucitela svojimi dristami :-D no co uz bola to nasa vedúca :-D odboru skolstva :-P s nami zvysok nabijala puberta :-D ako kavicky, uteky zo skoly...

Maoam

pomaly si zacinam mysliet, ze je problem niekde uplne inde, si tak trocha namyslena, arogantna a este sa nad nich aj povysujes a hovoris o nich velmi ponizujuco, vybocujes z radu, ano, ale ty takisto neakceptujes ich takych, aki su ;-)

niekto ti tu uz spominal social skills ;-)

mozno keby si menej demonstrovala navonok tu svoju chytrost a presvedcenie o tom, ze si nieco viac a ze si vynimocna (predpokladam, ze ti aj stari rodicia denne masiruju mozog tymito slovami), brali by ta medzi seba viac :-)

trocha skromnosti nezaskodi a vsak nehlad na nich, rob si svoje, chod si svojou cestou, ale mam pocit ze potrebujes odozvu a tak nezmenis svoje spravanie

este k tomu, ze dotiahnem to daleko - nikto nevie, co ho caka, mozes mat nehodu a ostanes na vozicku, takze s tymto trocha opatrne, nikto nevie co ho caka, dnes mozes urobit maximum pre to, aby bola buducnost fajn, ale ta zavisi od mnohych aspektov a zdaleka nie vsetky mas vo svojej moci

KakaoNepijem

lol, to vidno, ze ficis na starych rodicov, dufam, ze ta raz spoluziacky ostrihaju s krovinorezom za taketo extremne nazory, ze maju vymlete mozgy.. formalna sprtka

Requiem

Ja nemám za potrebu niektomu ničiť život, ako hovoríš, nie som taká, že by som bonzovala každé ich zhúlenie alebo diktovala ich, keď sa uliali zo školy, to fakt nie :) toto sa týka štúdia, nie takýchto malicherností, hovorím, že na také veci ja kašlem, je mi jedno, ako sa vzdelajú oni, chcem aby nerobili také kraviny ako malé deti, preboha kto je na to zvedavý, na ich vymleté mozgy (česť výnimkám v mojej triede...)...Mali sme teraz rodinnú debatu o tomto. Došli sme k tomu, že je to daň za moju chytrosť. To, že si toto musím vytrpieť, no dotiahnem to ďaleko. Bez starých rodičov by som bola niekde na hnojárke možno. Metafora ;) sú pre mňa všetkým...