V mrazničke sa začal tvoriť sneh - čo to znamená?

Filipka15

lea26, hovori, ze freony su uz zakazane, ze uz sa plni len ekologickym chladivom. A ze teoreticky sa to opravit da, ale zalezi, kolko chces investovat (moze to byt aj kompresor-co je drahsia vec alebo len treba doplnit chladivo- treba vidiet a urcit zavadu).

lea26

Filipka ked uz Tvoj ocko tu ma take poradne okienko, spytas sa ho, prosim, ci starsiu chladnicku, ak vie vychladit len na 14stupnov treba vyhodit, alebo da sa naplnit freonom?

Filipka15

Snehuliak, bud ti zle priliehaju dvere alebo mas zle tesnenie (odpoved mojho otca, ktory je opravar chladniciek a mrazniciek)

snehuliak

chladničku aj mrazničku kompletne odmrazujem a umývam minimálne raz za mesiac, niekedy aj častejšie. takže v čistote to asi nebude. ale ako som sa tak teraz do nej pozrel, tak fakt by sa z toho snehu dal urobiť celkom slušný snehuliak. všetky potraviny sú v ňom dokonale obalené.
inak - jasné, že to nie je téma o zdraví, ale veď ľudia sem píšu aj vyslovené hovädiny a aj sám im na ne neraz odpoviem, lebo mi je jasné, že niekedy človek potrebuje súrne radu a toto fórum umožňuje rýchly kontakt. tak sorry, ak to niekoho naštvalo. veď Macca to aj tak najneskôr v pondelok vyrazí.