Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/

xy:)

profka z chemie nasu triedu neznasala, pretoze jej sestra nas ucila nejaky iny predmet, uz si nepamatam co, a sa zblaznila zevraj kvoli nam, tak nam to dala vyzrat tak, ze sme nestihali ani vzorce odpisovat z tabule. a nazyvala nas hazjli. a jednotku nemal nikto. ani dvojku. :D

talentmania

Kamaratka nastastie spravila reparat cez prazdniny fakt to bolo dost nespravodlive ale co uz tiez nemozete za to ze nie ste nadany na logiku.Vsetko ine mi islo ba dokonca aj matika aj fyzika len ta chemia nie a nie neviem preco:(

talentmania

Nie kazdy ma logicke zmyslanie vela ludi sa musi len biflit:D)))
Aj basen ste sa museli nabiflit a nie ju pochopit alebo?Teda ja som sa nikdy nezamyslala co ta basen vyjadruje hmmmm:D))))
No biflovat sa nieco po nemecky a vobec nevediet co hovorit tak no neviem ale tak radsej biflit a dostat 1 ako nebiflit a dostat 5 a kvoli tomu prebadnut:D)))Ja niesom zese na chemiu nikdy som nebola no to sme na skole mali tiez profku strasne za celu hodinu sme cela trieda vedeli dostat 5 a to len na jednej otazke:D)))V prvaku nas bolo 35 a v druhaku nas ostalo 25 a do tretieho rocnika sme sa dostali 22:D)))Takze nas super preriedila no maturovat sme isli uz iba 20.
2 sa uz venovali detickam:)
No co som to vlastne chcela napisat.
No ze v druhaku sme mali poslednu pisomku z chemia taku ze jej bolo jedno ci mas za cely rok 1 ako napises pisomku tak taku znamku budes mat na konci.Proste to bola pisomka z celeho roku.Kamoska chemiu vedela jej to myslelo mne vobec nechapala som ju bola som presvedcena ze som skoncila tak som nic ine sa nenaucila na tu chemiu len poucky kt.som sa aspon mohla nabiflit.Viete co sa stalo pisomka bola o pouckach a ziadna rovnica nic.Kamaratka prepadla a ja som dostala 2.Tak to bola teda pecka:D)))

jankaaaaaaaaa

a ked sa ta nieco spytaju? ako odpovies ked si tu temu len nabiflena? aleboa ko si zmaturovala ked si sa to vsetko len nabiflila? nerozumiem..
my sme sa naucili temy, napislai sme si obsah a podla tohho sme odpovedali na hodinach a bola to konverzacia s ucitelom, davala nam otazky a pod.
ti co sa to nabiflili, nikdy nemali jednotku lebo uritelka videla ze je to nabiflene a vobec tomu nerozumeju a nevedia ani odpovedat na otazky..

lea26

jankaaaaaaaaa-museli sme to robit vsetci, mali sme strasnu nemcinarku, napr. nam odprednasala gramatiku, spravili sme jedno cvicenie a uz nam dala v tu istu hodinu pisomku, co nebola sanca si hned zapamatat, cize sme museli robit vsetko mozne, aby sme nazbierali 1, kde sa len dalo. alebo nam rozdala noviny a bez slovnika sme museli na znamku hned odpovedat na otazky, co bolo vtipne najma prve rocniky;-))), dnes sa uz len nad tym smejem, aj ked mi bohuzial zostala nenavist k tomuto jazyku. Ale vela tem mi pomohlo aj v reali mat nabiflenych napr. na pohovoroch:-)