hambliva

roxina

ahoj, aj ja som sa veľmi, preveľmi hanbila !!! a to si ani nevieš predstaviť, ako !! nakoniec som sa nechala prehovoriť - ale samozrejme až po sprche ... a bolo a vlastne aj je to úžasné !! ten prvý raz je to ... hmm ... trošku "čudné" ale len z hladiska toho, že sa hanbíš, po ostatný krát to už nebudeš riešit ...

ta3

dobre Adka, verim, ze ho milujes, ale potom ako spravne hovori XXX_LLL, tak potom mu aj doverujes, pri tychto hrach je ale hygiena velmi dolezita, urcite budes mat mensie zabrany, ked si budes ista, ze si dole cistucka, cize mali by ste to robit tam a vtedy, ked mate moznost si predtym dat spolocnu, ale kedze sa hambis pred nim vyzliect, tak aspon samostatne sprchu, verim, ze sa budes aj tak hambit, nuz ale prekonaj sa, zavri oci, zhlboka sa nadychni a nechaj, nech Ta tam laska, prvych par sekund, kym sa Ta tam dotkne je najhorsich, ale to nepotrva dlho, to zvladnes a potom to bude take nadherne, ze nebudes mat cas premyslat, ci sa hmabis a ci nie, uvidis, neboj sa, asi vsetky sme sa prvykrat hanbili

hela145:)

adka nehambi sa tak ja som sa tiez velmi hambila a mala som obavy a potom bolo dobre je to uzasne:))

trineo: dobra rada ...ma daco do seba ....ale zial uz je neskoro

Adka_BA

ta3 milujem ho neviem si predstavit ze by som bez neho nebola. vsetko mozne robime v tej posteli len proste sa len hambim ho dat nizsie i ked to chcem velmi :)

hanulla

ak by sa aj niečo stalo, kludne sa zasmejte spolu ... určite sa už zopár trapasov pri sexe stalo ... napr. aj nám .D ... ved ak sa máte radi, nemusíš sa pred ním hambit a on zasa pred tebou ... vztah nie je len o tom, že každý musí byt dokonalý ... ak "to" nechceš, počkaj, ak "on" počká s tebou, má ta rád a určite mu aj za niečo stojíš ...