vynechanie menštruácie

Príspevok v téme: vynechanie menštruácie
: )

Ahojte babenky,liečim sa už 6 rok na štítnu žlazu,posledné 2 roky som uz v poriadku ale stale beriem lieky,odvtedy menštruáciu som mala vždy každý mesiac.Ale teraz som dostala poslednu na začiatku januára a dosť,neviem v čom je príčina,pretože sa cítim vždy akoby som mala dostať menštruáciu, mám aj zvýšený výtok,samozrejme že čistý,nezapacha a aj v podbrušku mam obcas nejaké tlaky,tehoten. test bol negativny,aj ked som si ho robila asi pred mesiacom,ale myslim ze vysledok by mal ukazat hned po tyzdni tehotenstvo a mne to meska uz 2 mesiac.Nevie mi niekto z vás poradit,co sa to deje so mnou?dakujem krasne

Daska_1989

Co sa deje asi zisti jedine doktor. Mne na pravidelnost cyklu pomohol doplnok period balance www.damper.sk . Okrem toho ani nevie ze mam menstruaciu. Uplne super vec. Jedine pisu ze prediskutovat s lekarom ak uzivas nejake lieky ale urcite to odporucam

superwew

Life is a journey, you don’t care about the destination, you care about the scenery along the way and the mood of seeing the scenery.
Others laughed at me as crazy, I laughed at others and couldn't see through.
www.thesuperarticle.com

bielocka

ahojte,mam otazku preco mi vynechala menstruacia..tehotna nie som,mam vsetky "priznaky"na kramy ale akokeby sa nechceli spustit.viete mi nejako poradit?vdaka

valerii

Ahojte,nevie mi niekto poradit ...uz mesiac mi meska menstruacia ,brala som antikoncepcen tabl.diane ale uz ich asi 3 mesiace neberiem ,urobila som si uz 2 tehotenske testy a obidve mi ukazalali,ze tehotna niesom ... Neviem v com moze byt problem :(

domča

ahoj mne meska tezar uz viac ako tri mesiece a tiez neviem co to moze byt..tehotna som urcite neni..pritom niekedy to mam pravidelne a potom zase pride taketo obdobie..:(