Trvala - nici velmi vlasy?

Príspevok v téme: Trvala - nici velmi vlasy?
anaximandra

Ahojte..

chcela by som si dat urobit trvalu na moje dlhe vlasy ale neviem co to s nimi spravi...nieco take na styl barana ale nie az tak huste male vlny - trosku volnejsie
ono su uz aj tak dost znicene ale neviem co by to s nimi porobilo po takomto chemickom zasahu...

mate nejake skusenosti, rady?
velmi pekne dakujem :))

sydney

juj trvala nici velmi,par mojich kamosiek ju uz malo a vsetky do jednej sa zhodli ze nikdy viac.ked uz mas teraz poskodene,trvala uz dielo totalne dorazi

megi118

ja som mala pred rokom,a nemohla som sa dočkať,kým mi odrastie.
Takže ako bolo radené,nedávaj si ju,daj si papiloty,alebo natáčky.

zuzi74

Danielaaa, je pravda, ze su uz za tie roky ine metody aj ked ja som mala v tom case velmi drahu a "setrnu" trvalu. Setrnu som dala schvalne do uvodozoviek, pretoze ktora trvala je pre vlasy setrna...ziadna, ani ta najkvalitnejsia. Ja som mala len mierne vlny, ziadny baran, ale to je absolutne o nicom, to radsej obcas pouzit natacky, pretoze taka trvala dlho nevydrzi a naozaj len znici vlasy. A ked pise pisatelka, ze ich ma uz dost znicene, tak si myslim, ze ich ani vidiet nemusime, snad vie sama posudit ich kvalitu.

xxxxxxxxxxxx

ja som si urobila trvalu na zdrave huste vlasy...uz presli roky co ich striham lebo mi ich trvala strasne znicila, vlasy mi zacali strasne padat su riedke a tenke...ja by som uz do toho nesla..

Iveta Michael

súhlasím aj ja...

najlepšie ti to urobia podľa mňa vo vlasovom štúdiu..možnop o čosi drahšie ale tam sú takí profíci na ktorých sa dá v tomto smere spoľahnúť...

tam nechodia staré paničky aby si dávali tú hnusnú trvalú a la baran bez ladu a skladu.Zrovna som to sledovala predvčerom ked som bola u kaderníčky..hrôza a des:)

danielaaa

No pred 10 rokmi, boli urcite ine metody na trvalu ako dnes, dnes sa robi v salonoch aj omnoo setrnejsia trvala, skus zabehnut za kadernickou a poradit sa, ci ano, ci ano, podla mna taketo laicke nazory, ked nevidime a nepozname tvoje vlasy ti velmi nepomozu

Iveta Michael

presne tak..ak chceš mať silou mocou kučery tak si ich radšej nechaj natočiť na papiloty...tie vlasom neublížia..aspoň ja to občas vyskúšam a mám ich pekné,lesklé...no používam len jedn druh šamponu a tú istú značku balzamu...:)

zuzi74

Ani ja nedoporucujem trvalu na znicene vlasy. Nedoporucovala by som ju ani na zdrave....naposledy som ju mala asi 10 rokov dozadu na dlhsich vlasoch a nemohla som sa dockat, kedy mi uz konecne vyrastie. Viac menej som si ju dala len kvoli tomu, lebo sa mi mastili vlasy pri korienkoch, ale ked trvala slabla vlasy som mala ako seno a mastili sa opat. Bol to tiez ten typ slabsej trvalej. Ak ich mas znicene, rob si na ne zabaly, nefenuj, nelakuj a kvalita sa ti zlepsi.