Co pomaha, pri pocite na vracanie?

Príspevok v téme: Co pomaha, pri pocite na vracanie?
ewitaL

Prosím neviete mi niketo poradiť,su nejaké lieky na to? Mám to neustále a strašne ma to unavuje,nič nevládzem,(teraz som tehu.4 mesiac) ,ale s týmto to nemá nič,bolo mi tak už pred tým,dlhodobo....mám aj H,pylori ,myslíte že to môže byť aj s toho?Som stále unavená,nič nevládzem,mávam stále závraty,tlaky do očí,syndrom dráždivého čreva,ale tento pocit na zvracanie,ma zaťažuje NAJVIAC so všetkého :(

ja40

Na toto pomaha zazvor,najlepsie cerstvy,ja mam aj zazvorovy caj a cukriky velmi mi to chuti a je to aj zdrave. Tak vyskusaj

fazula gula

Trik proti nevoľnosti
Keď na vás príde nevoľnosť (napríklad v kostole, v autobuse a v iných uzavretých priestoroch), začnite hýbať prstami na nohách. Ihneď vám to prejde.

www.burko.sk

nasla som to tu su tu aj ine zaujimave veci....tak neviem ti poradit...skus si kupit nejaky zaludocny caj alebo neico take...vazne neviem....mozno by si mala navstivit lekara aby z toho neboli vacsie komplikacie

fazula gula

niekde som pocula ze pri nevolnosti je dobre rozhybat palce na nohach trochu s nimi pokrutit....skus to a daj vediet ci to pomaha..