Farbenie mihalnic?

xxxxxxxxxxxx

nieje to drahe ja som si ich dala nafarbit ale dajaky rozdiel velky tam nebol lebo ja nemam svetle mihalnice, no a ja som nemala problem. ani neviem preco som si ich nechala nafarbit len mi farbila aj obocie tak som to nejak spojila...ale keby som mala take svetle mihalnice tak by som si ich asi farbila

eam

Ešte mám v svetlej pamäti ako si suseda dala farbiť mihalnice a tak jej oči opuchli, že skoro oslepla. Dostala nejakú reakciu na tú farbu, tak sa zapovedala, že už nikdy. Tak neviem....ja si farbím so špirálou.

Elkaa

no ja by som si chcela dat tiez obocie nafarbit lenze neviem som prilis svetla na tvari tak neviem ci to bude vyzerat dobre aby som si do toho nedokafrala a nevyzerala strasne :(

Ewka12

ja si davam farbit aj obocie aj mihalnice,vydrzi to tak dva tyzdne,postupne to mizne.ja som spokojna,je to lepsie ako byt uplne nenalicena,nemozes od toho cakat efekt ako po maskare.len to trochu zvyrazni.ja mam mihalnice uplne svetle aj obocie takze je to fajn.ale ked mas mihlanice cierne tak to asi moc neurobi

Elkaa

neviem ja mam mihalnice svetle na koncekoch a aj vytocene stale tak mozno by to malo neaky efekt .. skusim sa poinformovat :) ale dakujem za prispevky :)

katuša

mne kozmetička povedala, že to vydrží max dva týždne, v závislosti od tých roznych aspektov, a ja som mala tu smolu, že už na druhý den to bolo tak nevýrazné, že som sa musela namalovať. no možno to šlo nejak dopredu a ona ti ponukne niečo uplne iné a trvácnejšie. skus sa jej viac popýtať a prípadne aj vyskúšať :)

katuša

nie je to drahé, aspon ja som za to platila možno 2 eurá ani nie, nepametám si presne, bola som dosť dávno. záleží od toho aké máš mihalnice, každému to chytí a vydrží individuálne, ale max dva týždne, v závislost od toho či sa budeš aj tak líčiť a odličovať oči a pod. ja som blond, mihalnice mám také hnedé. prvý den to bolo fajn, no žiadny zázrak, kedže ti ich ani nepredlži ani nezhustí. na druhý den som už nevidela takmer žiadnu farbu, ale treba vyskúšať, určite záleží aj od kozmetičky, možno farby...