"záchvat" v noci

Príspevok v téme: "záchvat" v noci
juraj245

včera som šiel spať, no nedarilo sa mi to. cítil som nejaký nepokoj zvnútra. potom mi zovieralo hrdlo, šiel som sa prejsť a napiť sa trochu vody. ako som si ľahol, pribudlo k tomu brnenie, ktore prichadzalo zvnutra, možno až od srdca. zalarmoval som rodičov, vtedy sa mi triasli stehna, ruky, brnelo mi telo a taktiež krk. dostal som navaly zimy. po par minutach sa to upokojilo. potom som dostal druhu vlnu, a po nej zas tretiu, najslabšiu. ked som si bol istý, že to prešlo, šiel som (už o tretej) spať. taktiež som mal popri tom plné brucho, tak som stravil isty cas na WC.
mám 19 a stalo sa mi to prvýkrát, neviete prosím, čomu to môžem pripísať? velmi dakujem.

RNG

Triaska moze byt aj signal nejakej prepukajucej nakazy, aj nedostatku mineralov=tetania, hyperventilacna tetania, a podobne. Dokonca aj pri nedostatku vitaminu B-12 je triaska.
Aj prilisny nedostatok GABA vo svalstve vyvolava triasku.

Lulu2011

ukazkovy panicky zachvat, takto zacina panicka porucha, smer psychiater, aj moje prve prejavy boli taketo a nechapala som, co sa so mnou deje, az som natrafila na forum pp, kde toto ludia prezivali tiez, chýba ti serotonin