Osuchane pysky?

Príspevok v téme: Osuchane pysky?
norweg

beriem entizol, orálne aj vaginálne, mala som zelený výtok..
posledné tri dni ma tam dole páli, zvonka, akoby som mala ošúchané pysky. sú trošku väčšie,ako aj klitoris a chodím na bicykli teraz, čo mi tiež niekedy prekáža. žeby to bolo z toho? a z tesných rifiel? výtok nemám žiadny, cítim sa ok, len toto ma hnevá .. bolí to, hlavne, ked sedím ..

čo si môžem na to dať??? dakujem

norweg

takže, sudocrem zabral, včera som si urobila sedací kupel - rosalgin a už len trošku cítim na klitorise.. takže všetko je v poriadku :-)

norweg

adam, ja nikde nepíšem, že sú zväčšené, len akoby ošúchané..presne, akoby z tých úzkych riflí a bicykla :-))
ale nikdy som pred tým nemala ten výtok, teraz prvý krát za život, nemávam ani kvasinky, či mykozu .takže možno ide o jednorázovy vírus.no , ved uvidím :-)

Deria, aký máš problém? uplne normálny názov.k doktorovi ísť s týmto nemusím si myslím a ten bike obmedzím :-)
(vždy sa nájde osoba, čo si rada rypne :-) )

AdamKrt

Keby si mala nejaku pliagu, ale stafylokoka, ci streptokoka, tak by to vysvetlovalo, ze si vyliecila sice zeleny vytok, ale tato pliaga je dost odolna a pomerne tazko sa likviduje.

Ved uvidis, ked dojdu vysledky...

AdamKrt

norweg - dovolil by som si tvrdit, ze ten zapal, este NENI VYLIECENY celkom a opuchnute pysky su skor predzvest, napr. dalsieho zapalu /alebo jeho pozostatok/.

Urcite to neni len tak, ze su zvacsene a zapalene. Na zvysenu chut sa vyhovarat nemozes :)))

Tabletkami si mozno potlacila dosledok - bakterialny zapal, ale mozno neodstranila pricinu.

norweg

adam, si nepozorný :-)
-- práve s tým výtokom som bola u dr, na to beriem ten entizol a už to prešlo, vzal mi stery, v piatok si mám zavolať na výsledky

-- hygienu mám správnu a pravidelnú, utieram si od vaginy k análu :-)) a análny sex nepraktizujem :-)

ale nepísala som sem kvôli tomu zelenému výtoku, to len pre info :-)
dík

AdamKrt

norweg:

Zeleny vytok - je to vlastne zeleny hlien. Pre neho by malo platit to, co pre dychacie cesty.

zdravie.pravda.sk

Cize zelena farba znamena chronicky bakterialny zapal.

Mozes si to tam zaniest pri zlej hygiene ruk, alebo ak si nevhodne utieras analny otvor napr. smerom od analu ku vagine mozes nieco chytit.

Alebo si s priatelom robila anal a on sa zle umyl, alebo neumyl vobec a presli ste na vaginalny styk.

Navstiv gynekologa, nech Ti nieco predpise.

Bianca1236

norweg, mozno inokedy :) ale v teme sa pytas co si na to mozes dat. podla mna je najlepsie ked to nehas prevetrat a oddychnut od vsetkych sajrajtov a intimok a tlakov z oblecenia a sedenia...skus cez vikend doma pobehat nalahko :) nic tym nepokazis urcite