láska iba z jednej strany alebo ako zabudnúť

Príspevok v téme: láska iba z jednej strany alebo ako zabudnúť
tá trápna

Dobrý deň. Som už zúfalá, mám iba 16 rokov a už dosť dlho milujem jedného chalana ( cca 4 roky). Viem že toto cele čo tu pišem je odveci ale nedokážem si s tým už pomocť. Spoznali sme sa v tábore, všetko bolo super zaiskrilo to medzi nami a bolo.Ale bol v tom háčik - on je z Kežmarku a ja z Košíc. Týždeň po tom ešte zostal u krstnej v KE. A potom to už bol iba "vzťah" na diaľku. Videli sme sa fakt iba občas veď kto by pustil iba tak 13 ročného syna 150 km ďaleko . Všetko bolo super, každý deň sme si volali, písali na nete a tak. K nikomu som nikdy necitila to čo k nemu, bolo to silnejšie ako ja, a ešte vždy je.Mala som aj predtým pár chalanov aj potom ako sme sa rozišli koli stálemu trápeniu že nemožeme byť spolu, ale nikdy to nebolo take ako s ním. Tie daľšie vzťahy boli iba tak z trucu alebo aby som tu nebola jedina nezadana, ale pritom som vždy myslela na Ňho.A ešte vždy je to rovnaké, po tom ako sme sa rozišli sme si normálne písali ale bolo to ťažké tak sme sa navzájom povymazovali z tel zoznamu z FB zo skype , jednoducho zo všetkych kontaktov.Ubehla dosť dlha doba potom a sme sa stretli v tatrach a potom zase iba trapenie tak sme to ukončili.Teraz je to už rok čo sme sa nevideli ale nedokažem naˇho prestať myslieť a viem že mu niesom ľahostajná lenže ak to zas začnem rozoberať odbije ma slovami že načo to zase riešim že sa budeme obaja iba trapiť a to on nechce aby som ja koli nemu trapila.Trapas že to tu pišem ja viem :/ ale ešte vždy rozmyšľam čo urobiť aby sme mohli byť zas "spolu" veľmi mi chýba a už som naozaj bezradná :/ neiem čo mám robiť, ako zabudnúť alebo ako o5 "prelomiť ľady" prosím o pomoc, každú radu veľmi ocením ... ďakujem :)

ta3

nie Moam, ja si nemyslim, ze ju uz nechce, podla mna je to mlada obojstranna laska len problem je v tom, ze su este dost mladi a nemaju podmienky na castejsie stretavanie sa, vidim, ze tu ide o vaznejsie city, ked tolko pretrvavaju, tak ja by som Ti poradila, aby ste este chvilu vydrzali iba s komunikaciou cez net a ak je Vam to sudene, po nejakom case, ked budu lepsie podmienky na stretavanie sa, potom sa bude moct Vas vztah rozvijat naplno, trpezlivost ruze prinasa, obidvom Vam fandim a drzim palce

tá trápna

písala som mu to všetko že ako mi na ňom ešte vžzdy záleží a že či by to nešlo dať s5 atď. ale on mi odpisal že on ma ešte vždy ľubi a že keby sme boli o5 spolu zas by sme sa iba trapili že sa nemožeme videť tak často a že nechce aby som sa koli nemu trapila a že si zaslužim lepšieho ...

Maoam

preco sa neporozpravate poriadne, preco to co pises tu nepovies jemu tak isto?
je to tu kazdy den, ludia nevedia poriadne komunikovat a potom su zbytocne problemy, tu ti nikto neda recept na to ako ho znova ziskat, musite si to vydiskutovat a vyriesit vy dvaja

tá trápna

ale už je to skoro rok čo sme sa nevideli a odvetdy som nikoho poriadneho a aspoň z polovice takeho aky je on nenašla :/ a nesom mu uplne ukradnuta lebo sa na mňa pýta cez moje kamarátky alebo keď som mu raz napísala že to už nedokážem vydržať a že mi chýba tak mi odpísal že aj preňho je to ťažké a že nikoho odvetdy ešte nenašiel atď. :/ nemyslím že by to malo iba takto skončiť ...

tá trápna

predtým to bolo že " chodenie" za ručičky a občas pusa a stačilo :D s nim to bol moj prvy važny vzťah ktory možno ani poriadne nebol