Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

katty19

áno, len jeden, prevezená na áro pri teplote 31,7; prestaň, nesmieš to takto brať, dobre? viem, že sa sem-tam v živote veci poserú, ľudia sa k nám nechovajú dobre, máš z toho halušky, ale vidím, že chceš a to je hlavné!!!

brunuska

geco no tazko...zeny prezivaju dosledky nasilia inak ako muzi...mne box velmi pomaha...
neuraz sa ale mozno by ti pomohol psycholog-bola by skoda aby si skoncil tiez ako nasilnik..pretoze to tak niekedy konci.

geco

milli: ked myslis vieru v boha......tak nie,neverim na to....
grétuška: ano ja viem,akoze ja vyzeram aj celkom dobre baby sa za mnou obzeraju,lenze ja mam v sebe tolko hnevu,ze proste nedokazem nejako s nimi normalne vraviet.....takze lasku vylucime :-(
tralala: som si vedomy,ze takto mozem skoncit.....koniec koncov nie som daleko od takejto cesty......pijem,fajcim,nadavam ako posledny luzer a tak....neviem to ovplyvnit a chyba mi vola......
71gloria: kde to dostanem kupit????
katty19: jasne,lenze ten utok v tvojom pripade bol len jeden....u mna to bolo kazdy den!!!doteraz ma znervoznuje,ked sa niekto smeje pri mne alebo ked na mna niekto pozera....reagujem na to stale podrazdene alebo tak......:-(
brunuska: dik za radu ale pochybujem ze to pomoze....mam doma boxerske vrece,velku cinku,male cinky,hrazdu,lavicku.....proste vsetko nad cim si svoju zlost vybijam,ale stale to nepomaha....mozem si boxovat do toho vreca aj 4 hodiny ked o 5 minut budem dalej podrazdeny pre kazdu blbost..:-(

brunuska

aj ja dakujem!
hnev a zlost-je dobra..pomaha dostat sa z toho.treba sa vykricat,daj sa na box-vybuchas sa...len nie do cohosi ziveho-nikdy nevracaj rovnaky uder-nebudes o nic lepsi ako ti,co pachaju nasilie.vela stastia a sily vsetkym,ktori ho na sebe okusili.

katty19

A úplne na záver chcem vyzvať všetkých o veľké pochopenie tých, ktorí boli vystavení ponižujúcemu a neľudskému násiliu. Aj takéto prejavy sú toho dosledkom. Potrebujeme čas, aby sme negatívne zážitky spracovali a cez ne prešli. Ďakujem.

katty19

Raz som zahlásila, že cítim takú nenávisť, že dokážem zabiť. Kamarátky vobec nepochopili. Fajn, že o tom rozprávaš. To bude určite dobré. Už nemám potrebu ubližovať. Chce to čas a dobrého psychológa.

katty19

Geco, je to traumatický zážitok, potrebuješ pomoc psychológa. Myslím smrteľne vážne! Jednoducho prežívaš traumu.

katty19

Po jednom agresívnom útoku na moju osobu som stále pozerala brutálne filmy. Veľmi dobre ti rozumiem, geco. Neviem, chceš aj viac, alebo len pochopiť? To, ako sa chováš je dosť normálne. Absolútne sa nad tým nepozastavujem.