Problém ,,urobiť sa,,

Príspevok v téme: Problém ,,urobiť sa,,
bejbejka

Ahojte,
Som so svojím priateľom už 3,5 roka. Vo vzťahu nám to vcelku klape... Problém nastáva v posteli. Prvý krát sme spolu spali po ôsmich mesiacoch. Mala som vtedy kúsok pred 16-tkou. A do dnešného dňa sa mi nepodarilo dosiahnúť orgazmus. A tým pádom ma až tak sex neláka. No priateľ ho ma rád a najradšej by ho mal stále. Už mi aj povedal, že nevie či bude naďalej zvládať žiť vo vzťahu, kde nevie uspokojiť partnerku a v posteli to neklape. Rozmýšľala som aj nad sexuológom, len neviem či budem schopná otvorene o týchto veciach hovoriť keď budem stáť zoči-voči niekomu. Ak si tým niekto prešiel alebo bude vedieť poradiť budem rada ak odpíšete. Ďakujem

1angelina23

Ehem, mala by som ta uviest do obrazu ano ROZUMIEM, :-) moj sexualny chtic je na dobrej urovni, uvolnenost, aj psychika funguje,dokonca by som to nemala mat ani dedicne po par rozhovoroch...a co sa tyka tychto lubrigacnych..je to hovno... vyhodila som za to do 100e.. mali sme uz asi kazdy, a nic to nezmenilo... jednoducho, vsetko je tak ako ma "byt" s tym ze, ked sa nemilujeme par dni tak mam pochopitelne vzrusenie a vsetko okolo na inej urovni ako ked je to kazde rano a kazdy vecer:) ale aby som ti to objasnila, mam pocit,ze to co prezivam ja osobne nie su orgazmy su to len male prskavky narozdiel od velkeho ohnostroja... takto by som to popisala, nie je to tak,ze by som nic prijemne nepocitovala, len necitim svoj tlkot srdca a zrychlene dychanie a ten perfketny pocit kedy moja mysel nemysli...

maximus

agelina ... ťažký rébus?! udalosti a vzťahy v čase minulom? zlá skúsenosť, ublížil ti niekto? ... možno používaš hormonálnu antikoncepciu, ktorá ti "nesedí" a teda možno nie dobrá hladina hormónov ... a bývaš vôbec nadržaná, mávaš chtíč, a pod.? ... čo tak nejaká dlhšia odluka od partnera, potom si navodiť príjemnú atmosféru, decentnú dávku alkoholu na uvoľnenie nálady a rozprúdenie krvi ... skús použiť lubrikačný gél orgazmus - nájdeš ho na stránke robertko (www.robertko.sk) - je dráždivý a naozaj dobrý ... určite vyskúšaj nejaký malý šikovný vibrátor, nejaký mini, žiaden "hasiaci prístroj" ... čo rozhodne funguje rovnako u oboch pohlaví, tak to sú pikantné jedlá - zvyšujú libido a zabezpečia lepšie rozprúdenie krvi ... ak nemáš psychický blok a nie si si vedomá nejakej traumy z niečoho, tak to musí byť v technike ... odporúčam neriešiť to v hlave, nemyslieť na to, že to nejde a skúšať ... ešte máš kopu možností, techník a nástrojov :o) ... ak budem intenzívne myslieť na to, že čo ak sa mi nepostaví - tak sa mi just nepostaví ... rozumieš?

maximus

agelina ... ťažký rébus?! udalosti a vzťahy v čase minulom? zlá skúsenosť, ublížil ti niekto? ... možno používaš hormonálnu antikoncepciu, ktorá ti "nesedí" a teda možno nie dobrá hladina hormónov ... a bývaš vôbec nadržaná, mávaš chtíč, a pod.? ... čo tak nejaká dlhšia odluka od partnera, potom si navodiť príjemnú atmosféru, decentnú dávku alkoholu na uvoľnenie nálady a rozprúdenie krvi ... skús použiť lubrikačný gél orgazmus - nájdeš ho na stránke robertko (www.robertko.sk) - je dráždivý a naozaj dobrý ... určite vyskúšaj nejaký malý šikovný vibrátor, nejaký mini, žiaden "hasiaci prístroj" ... čo rozhodne funguje rovnako u oboch pohlaví, tak to sú pikantné jedlá - zvyšujú libido a zabezpečia lepšie rozprúdenie krvi ... ak nemáš psychický blok a nie si si vedomá nejakej traumy z niečoho, tak to musí byť v technike ... odporúčam neriešiť to v hlave, nemyslieť na to, že to nejde a skúšať ... ešte máš kopu možností, techník a nástrojov :o) ... ak budem intenzívne myslieť na to, že čo ak sa mi nepostaví - tak sa mi just nepostaví ... rozumieš?

1angelina23

Baby... normalne sa usmievam, ked vas citam.. totizto, ja som si myslela, ze som jedina bezorgazmova zena zijuca vo vztahu pod slnkom... mne odporucila sexuologa moja zenska..nebola som u nho a ani zatial nechcem ist.. dufame s priatelom, ze sa to casom zlepsi.. a tiez nemavam ani jeden orgazmus..moze sa hrat aj s klitorisom kolko chce,jednoducho u mna asi nefunguje :( dokonca som ziaden orgazmus, este ani len nemala maximus... ja sa snazim prist na to "ako to ma ta moja rada" uz pekne dlho, lenze ta moja je asi spiaca princezna lebo nereaguje naozaj na nic... milion lubrigacnych, milion myslienok na vsetko vzrusujuce.. proste nic na nu nefunguje, ani ked sa na to snazim prist sama bez priatela.. preto mu to ani nevycitam, kedze ja sama neviem co mi vlastne robi dobre...

maximus

... a pravda bude niekde uprostred ...

Neverím tomu čo čítam?! Fakt by ma zaujímalo čo by na to povedal spomínaný psychológ?! Každopádne, ak si niekto myslí, že orgazmus ide na povel, tak sa mýli. A to platí aj o chlapoch. Urobiť si to sama je jedna vec ... apropo, bejbejka, ako si si to robila sama? Čítam tu mnohé témy a príspevky, ale mnohokrát sa nemôžem zbaviť pocitu, že gro "nešťastníkov" má medzery v základoch anatómie a najmä tej intímnej ... v prvom rade musíš prísť na to ako to má tá Tvoja rada a potom to povedať ešte lepšie ukázať partnerovi. Čo Ťa vzrušuje? Ak je raz človek nadržaný, a je jedno či je to chlap alebo žena, tak ide pri najmenšom vzrušení a dráždení "vybuchnúť", "prasknúť" ... ak vieš o čom píšem ... proste keď má chtíč a potom príde to správne uvolnenie ... koľko mal pred tebou partneriek? Vie vôbec čo má robiť so ženou? Uspokojil pred tým nejakú ženu? ... vplýva na to nálada človeka, všeobecne psychické rozpoleženie, a pod. ... nesmieš sa partnera z ničoho obávať a musíš mu absolutne dôverovať - čo spolu robíte je Vaše intímne a má zostať medzi partnermi ...

odpoved123

moja, viem to pochopit, pisala som taky isty problem (s prvym priatelom sme boli spolu takmer 4ri roky , prvy sex ked som mala 17 ...) cize casovo dost podobne ako ty...s 2hym som bola spolu 14 mesiacov cca a tiez nic... no myslim si, ze je to aj tym, ze sme mlade, zevraj sa toto zlepsuje po 30tke hoci mna a ani teba tato odpoved neuspokoji :,( ...dalsia vec je : isto vam vsetko klape? nestve ta nieco v podvedomi na nich? neublizil ti v minulosti nejaky chlap? aky mas obraz o sebe samej? mozno to prameni v tvojej psychike... a mozno vo fyzickej preidpozicii, v mensom rpekrveni (myslim ze tato moznopst je platna ak vylucis vsetky psychicke ) ...a stym ti bohuzial neviem pomoct, dodnes som enpomohla ani sebe - aj ked je prava ze teraz 2 roky som s nikym nechodila, mozno sa to zmeni s novym partnerom:) ...skusali ste vsteky polohy? "dirigujes" ho akoto ma robit? ja som sa vedela urobit sama alebo partner to dokazal rukami :) aspon ze tak, tak sama seba urobis ak si sama doma, nic ta nerusi! a predstavujes si co ta vzrusuje- nemusi to byt tvoj partner, kludne aj herca si dajme tomu predstav, nerealnu scenu...chce to len cvik :) ...sama seba urobis potom :) horsie je ze netusim naozaj ako dosiahnut vaginaly orgazmus, nikdy som hoe ste nemala a pri sexe som alebo necitila vobec nic, alebo to nebolo vobec prijemne :,( tak neviem stymto ti pomoct ...drzim ti palce kazdopadne dufam, ze aspon nejakou emtodou to pojde a ak bdues vediet co ti robi dobre povedz to partnerovi nech to zopakuje :)

presneTAK

mirka a co ti povedal sexuolog? co bolo problemom, ze si predtym nemohla mat orgazmus a teraz mozes? ako riesil ten problem? kolkokrat si ho musela navstivit?

MIRKA1000

AHOJTE.JA SOM MALA TAKY ISTY PROBLEM PARTNER SA SPRAVIL ALE JA VOBEC NIE APRITAHOVAL MA STALE .NAJLEPSIE JE IST ZA SEXUOLOGOM PRETOZE NEJDE OTO KOLKO MAS ROKOV CI SI MLADSI OSTANE TY TO AJPO10ROKOCH A TO JE UZ NAJHORSIE.JA SOM NEMALA ORGAZMUS 5ROKOV AZKYM SOM NESLASEXUOLOGOVI.

KristIIIna

Peto,

tvoja partnerka musi byt velmi sebecka. Nechcem byt zla, ale takyto vztah sa nemoze udrzat :/ (Jedine ze by mala panicky strach zo spermii, tak sa to da pochopit. Avsak to by ti mala o tom povedat).

Inak, kolko ma partnerka rokov?