praca poradte

Príspevok v téme: praca poradte
capricorn

mate niekto skusenost s pracov realitneho maklera?rad by som sa dozvedel ako to podrobnejsie funguje a aka je tam presna napln.

dalej ak ma niekto skusenosti z pracov poistovaka na zivnost pre niektoru z nasich poistovni napiste ako to funguje,kolko produktov budem musiet predat aby som vyzil a kde ich ponukat atd.pripadne mozem vlozit mail ak chcete.vopred dik

jajka001_

ak chces byt uspesny makler, musis vediet klamat. poctivo nezarobis. a ako pise lea, mozes predat, ale aj nemusis nic predat cele mesiace, zarabas len z provizie ale vsetko platis sam, pricom musis byt neustale v pohybe, sledovat novinky, obehavat, jazdit autom, hned byt k dispozicii...neviem ci je situacia na trhu taka ze by si sa uzivil.
a poistovanie, to je tiez o tom ze treba vediet tlacit ludom kaleraby do hlavy aby si nieco predal.
bohuzial v dnesnej dobe tak funguje hrozne vela spolocnosti. s ponukou prace je to biedne. skus, uvidis...ak nemas inu moznost.

capricorn

no ved to,chcem vediet ako to funguje.mam ponuku a neviem sa rozhodnut.aby som ako poistovak aspon vyzil aj ked som ukecany tomu nerozumiem koho stale poistovat,praci na tp v kamenej predajni je ine ako na zivnost nahanat klientov.a kde ich vlastne nahanat.a s tym maklerom je to lakave.

lea26

moje skusenosti su len sprostredkovane, kedze som to nerobila osobne. real.makl. chodi po nehnutelnostiach a ukazuje ich zakaznikovi. hradi si sam naklady na cestu, telefon,... z predaja bytu dostane proviziu, co moze byt nejakych 1000eur, z predaju bytu v hodnote 55 000eur. Takychto bytov moze predat mesacne desiatky, ale aj niekolko mesiacov ziadny. Ked sme predavali byt, jedna maklerka tam bola so zaujemcami asi 10x, potom dosiel iny makler so spravnymi ludmi a pri prvej navsteve byt predal. Cize to chudatko sa tam 10x trepalo zbytocne:-(bolo nam jej velmi luto, lebo bola cerstva absolventka a nevedela si vraj najst dlho pracu...
poistovak-preto sa clovek musi narodit, byt ukecany, vzbudzovat doveru,... jedna sa tam tiez o proviziu, z nejakej PZP 200eurovej poistky mas á 30eur,... ide o to, ze ked si vybijes vsetkych svojich rod.prislusnikov, koho budes poistovat???