Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa pripravit na analny sex?

to je jedno

a ako to je keď to chce skúsiť aj chalan. Nie je žiadna bukva, len zo zvedavosti. Skúšal som si to sám a dosť ma to vzrušovalo, nie je na tom nič čudné?Na čo si treba dávať pozor a do akej veľkosti sa to doporučuje?

Qviksina

Ja patrim k tym zenam co maju radi analny styk... Co by som mohla poradit...snad len tolko ze ste dvaja v postely a na prvy raz to nemusi vyjst..Treba sa hrat navzajom a skusat.trpezlivost ruze prinasa ...skusali sme to asi 5 krat a neuspesne... strasne to bolelo...Treba si naist svoju vlastnu techniku...Lubrikant je skvela vec ktora pomoze a treba zasuvat kusok po kusku...Ja s partnerom to robim tak ze zo zaciatku si ho zasuvam pomalicky sama az pokial ho nedostanem cely do seba...potom uz to je jednoduche a neboli to Predtym sme to robili tak ze on zarazal ale nevedel odhadnut kolko uz moze a ja som trpela...takto je to krasne pre oboch...

Co sa tyka hygieny...treba ist na WC a to staci.... kondom tiez nepouzivame...tak je to pre mna krajsie..

alex25

Vcera sme to s priatelkou skusali a je to parada pre oboch, ale mam otazku. Vystriekal som sa jej do zadku. Neuziva antikonciu, ale to nevadi. Nemoze otehotniet, nie ?

marmarina

Ahojte mozem vam povedat ze som sa toho tiez dost bala a nechcela som to vyskusat. Ale moj priatel ma strasne o to prosil. Tak som mu po case vyhovela a zo zaciatku to trocha bolelo ale vobec nie nejaka strasna bolest najdolezitejsie je maximalne sa uvolnit nemozes byt nervozna musis to chciet vyskusat a byt uvolnena. Uz sme to robili viac krat a kazdy krat je to lepsie a lepsie. ALE musi ist pomaly. A zo zaciatku by tam nemal ist ani cely tak do tristvtky :) Teraz uz je to fakt super osviezenie paci sa mi to a hlavne ked sa mi pri tom hra s klitorisom vtedy je to bomba. :) A este k tomu ze ked ho "o*akate" . Mne sa to stalo po prvy krat ked sme to robili a netreba sa hanbit pokial ste s priatelom normalny tak sa tomu este zasmejete ako my :) Viac krat sa mi to uz nestalo treba sa vypraznit predtym a umyt a ak nepouzivate kondom (ani my nie) tak tiez aj potom sa umyt :) odporucam vyskusat trpezlivost ruze prinasa :))

marmarina

Ahojte mozem vam povedat ze som sa toho tiez dost bala a nechcela som to vyskusat. Ale moj priatel ma strasne o to prosil. Tak som mu po case vyhovela a zo zaciatku to trocha bolelo ale vobec nie nejaka strasna bolest najdolezitejsie je maximalne sa uvolnit nemozes byt nervozna pretoze potom sa ti stahuje ta dierka a je to neprijemnejsie musis to chciet vyskusat a byt uvolnena. Uz sme to robili viac krat a kazdy krat je to lepsie a lepsie. ALE musi ist pomaly. A zo zaciatku by tam nemal ist ani cely tak do tristvtky :) Teraz uz je to fakt super osviezenie paci sa mi to a hlavne ked sa mi pri tom hra s klitorisom vtedy je to bomba. :) A este k tomu ze ked ho "o*akate" . Mne sa to stalo po prvy krat ked sme to robili a netreba sa hanbit pokial ste s priatelom normalny tak sa tomu este zasmejete ako my :) Viac krat sa mi to uz nestalo treba sa vypraznit predtym a umyt a ak nepouzivate kondom (ani my nie) tak tiez aj potom sa umyt :) odporucam vyskusat trpezlivost ruze prinasa :))

Staret

Ja svojej partnerke pri orálnom sexe vybozkávam obe dierky. Páči sa mi to a vzrušuje nás to oboch! Je to pekné a príjemné. Samozrejme musí tam byť sprcha bez toho to nejde. Keď dodržíte hygienu je to ozaj jedinečné a nieje na tom nič hnusné práveže nás to k sebe priťahuje ešte viac a podotýkam vôbec som nikdy nemal na ústach ani na jazyku z toho zápal ani žiadne infekcie! žiadne! a nikdy! len príjemný zážitok. odporúčam!

Reptile

Anál je skvelý nevieme si ho vynachváliť s partnerkou obaja. Pravda je len to, že žiadny klystír netreba! Obyčajne vyprázdnenie sa a poriadna precízna sprcha. Partner musí byť jemný a riadne natretý lubrigantom a samozrejme je dobre naniesť lubrigant aj na dierku. Keď ste jemný a dodržujete tieto zakl.veci nemôže to byť zlé...a žiadne nepríjemnosti nehrozia. Len a len príjemné vzrušenie a nové experimenty pri ktorých sa zblížite k sebe ešte viac! Skutočne je za tým niečo viac...Viac príjemného praktizovať to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa pripravit na analny sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk