Ťažké ranné vstávanie

Príspevok v téme: Ťažké ranné vstávanie
Ontário

Ahojte. Táto téma sa týka asi skôr tých, čo často vstávajú skoro ráno do práce a podobne. Mám 22 rokov, do týždňa vstávam 2 krát skoro ráno, o piatej-do roboty. Cez voľno len občas, keď musím ísť k lekárovi. Mňa, keď takto skoro ráno zobudí budík, mám strašne zlú náladu, nemám chuť na nič, pomaly ani žiť, najradšej by som ľahol späť a vykašľal sa na všetko, mám chuť 'zabíjať'! Po cca 10 minútach tieto pocity a nálady prejdú a som vyrovnaný. Aj s tým, že treba ísť pracovať. Podotýkam, že idem aj skôr spať, ale to nepomáha nikdy, lebo aj tak vstanem na budík a už to ide...vrrr...Otázka na Vás, ako riešite vy takéto ranné vstávania? Okrem kávy a cigarety.

m25

ja vstávam celých päť dní o 4h!!! čo je to dva dni .....
darmo mi každý vraví, ale potom máš celý den volno, čo z toho, ked som mrzutá, unavená, o ničom....
je to úder pre telo, biorytmus sa uplne pokazí ... zo začiatku som aj vraciavala..
teraz už nie, ale stále si neviem zvyknúť a to je už 5rokov :DD

ale druhý týždeň mám našťastie poobedné, tak spinkám aj do desiatej :))

ta3

Lulu, ale si spominam, ked som bola sama s malymi detmi a mala som este aj psa, ktoreho som pred odchodom do prace rano na 6,oo musela vyvencit, deti odviest do jasiel, vtedy som vstavala vari o 4,oo a nespominam si, ze by som bola mala s tym problem, ja som asi v tomto smere vynimocna, takze ano mam stastie :-))

ta3

Lulu, ked budes v mojom veku, mozno aj Ty budes ranny vtak, je zname, ze starsi ludia tolko nepotrebuju spat, ja teda urcite problem s tym nemam ale ziadny, kym moje obidve dospele deti tiez maju s tym dost problem

Lulu2011

ta3 - fuha, to mas ake stastie, toto :)

ja mam cely zivot problem so skorým rannym vstavanim, do prace som vstavala 6.20 do druhej o 5tej a znicena som bola, z prace len domov na gauc a spat, zavisi aj od typu cloveka, ak je niekto nocny typ, tak vela neporiesi

ta3

skus si nastavit na magici Tvoju oblubenu hudbu tak, ze hned ako budik zazvoni si to pustis, ak mas rad hudbu, malo by Ta to povzbudit k vstavaniu, ine Ti veru poradit neviem, lebo ja nemam problem vstat v hociktoru nocnu hodinu aj ked iba po 2 hodinach spanku

0mega

Zvolil by som drsny sposob riesenia problemu.
Vstaval by sm kazdy den o piatej
(isiel spat medzi 22-23).

Ak nie takto, skusaj testuj mysliet POZITIVNE pred spankom, teoreticky, rano by malo byt veselsie tiez. (seriozne, niekde som na to videl studie).