Zacervenala plet

Príspevok v téme: Zacervenala plet
X-MEN

Dobry vecer,mam 21 a uz od puberty som maval problem s akne,zacal som chodit k kozmeticke akne na licach,cele zmizli na krku su ale iba trosicku.No vykytol sa novy problem!Cervena plet,cervene skrvny po tvari,po nose a licach,kozmeticka mi dala pletovu vodu ale ta obsahuje alkohol takze tu som vyhodil,dalej mi dala krem s konope ale ten akosi nepomaha.Ked to bolo brutalne tak som si dal kalciovu mast ta to troska zjemnila.Sem-tam si davam akne kolor lebo chodit s takou cervenou pokozkou je horor.Pred tyznom sa mi stalo ze som sa brutalne vyhadzal a ani neviem s coho(zacervenanie)!Objednal som si 100 percentny mandlovy olej,a nejaky antistresovy krem bez chemikali a saponatov takze len BIO,vsetko ine ako napr. viši a tonika to mi skodi.Skusim este zajst do BIO(cisto prirodne,alebo co najprirodnejsie)a opytam sa po niecom.Ale nie na akne,myslim na cervene flaky!Zacal som aj pit zihlavovy caj na precistenie tak ak mozte prosim vas poradte.

Pomoc2

Neviem co z toho ZZ sensitive presne mas. Ja sa odlicujem mliekom, potom vklepem koncekami prstov na tvar ten toner a na noc pouzijem nocny krem ZZ. cez den pouzivam ten probalance. niekedy si ho striedam aj na noc. a ten olej ti neupchava pory a plet? lebo ja som skusaala oleje, ale plet sa mi strasne mastila.a cez den ked pouzivam make up, tak nechcem aby som sa leskla.s aknecolorom sa mi zhorsila plet, lebo mi strasne upchala pory, a tvorili sa mi stale vyrazky.

X-MEN

Nazdar,kupil som si Mandlovy olej a ten dado sens pro balance ukludnujuci akutny krem a aj ten zz sensitive.Ten olej si davam na noc a na to ten pro balance,pomaha to.A ten ZZ sentive si mam davat kedy?poradte.

Pomoc2

vyskusaj dado sens pro balance ukludnujuci akutny krem alebo zz sensitive. mne to na zacervenanie velmi pomohlo!je to 100% bio, takze to nema ziadnu chemiu ani alkohol co mi velmi vyhovuje.