Zmením sa so škraty na krásku.. snáď

Príspevok v téme: Zmením sa so škraty na krásku.. snáď
Hemi

Ahojte . Myslím že názov témy hovorí za všetko.Pokúsim sa opísať môj momentálny výzor.. Mám 173cm,66 kg,hrozne blbú pleť,úplne krátke polámané nechty s ryhami,nosím strojček, okuliare,mám tmavo hendé nefarbené vlasy asi 15 cm nad zadok,sú dosť suché, končeki otras... Neskutočne sa za seba hambím , mám depky a zaháňam ich jedlom :( som zúfalá.. vlastne ani neivem čo chcem počuť od odstatných, asi som založila túto tému len aby som sa mohla niekde vyrozprávať.. Každopádne ďakujem :)

Maoam

ak ti mozem dat este jeden tip: pokus sa zistit (ak to teda este nevies celkom jasne), v akych situaciach ta prepadavaju tie sialene chute na sladke, myslim ako fyzicke, tak aj psychicke dovody a situacie, ved si DENNIK, casto clovek az takto zisti s odstupom casu dolezite suvislosti...
normalna je sialena chut na sladke v obdobi ovulacie a pred menstruaciou, toto nie je chorobne, ma to strasne vela zien, myslim ze by si mala vystopovat situacie kedy sa ti stava, napr. ked si zabudla ranajkovat, malo si pila, vtedy je napriklad velmi pravdepodobna hypoglykemia (nizka hladina cukru v krvi) alebo vypäte situacie, STRES (casty faktor), emocie (hnev, smutok a dalsie), rob si zaznamy proste.
Najdi si na to cas. U kazdeho su dovody ine a moze ich byt aj viac, ale ked ich vystopujes, budes vediet na co sa zamerat.
Ak ich budes mat jasne, mozes bojovat uz s niecim konkretnym. Ak v tebe vyvovalavaju zufale stavy niektori ludia (napr. s tebou zle zaobchadzaju, podcenuju ta, citis sa pri nich zle, beru ti energiu, su velmi egoisticki, tlacia ta, manipuluju ta - proste cokolvek taketo negativne), tak sa pokus postupne sa ich zbavovat, ak to celkom nejde (napr. rodinny prislusnik), skus si aspon vybudovat distanc, odstup, hovor vzdy NIE a davaj kontra, to ti pomoze drzat si odstup a pre tu osobu bude tazke mat k tebe lahky pristup, lebo bude vidiet ze sa ucinne branis.
Snaz sa pred ludmi, pri ktorych sa necitis fajn, nedavat najavo svoje emocie, aby ta nemohli tak lahko citat.
Toto si dovol len u ludi, u ktorych vies, ze ta maju naozaj radi a nic proti tebe neotocia ani nezneuziju.
Co sa jedla tyka, jedz co najviac tmavych, celozrnnych potravin, hlavne doobedu, najlepsi je tmavy celozrrny chlieb s roznymi semiackami, dolezite su latky pre nervovu sustavu, sialene chute na sladke su casto ked chybaju vitaminy sk. B, magnezium, vapnik, chrom, selen, zinok - takze doplnaj DENNE!!! A vela pi, aspon 2,5 litra denne, chut na sladke je casto preobleceny smäd. JE to velmi obsirna tema, ale budem rada ak das vediet, ako sa ti dari :-).

Hemi

Maoam ja už nebudem robiť také blbosti, ale budem pekne zdravo papať, nebudem mať výčitky pre kusok koláča, nebudem sa podceňovať , budem chodiť na zumbu .. Hneď mi je lepšie

Maoam

tak to potom predpokladam, ze beries popri tom pripravok na zachytavanie tych vsetkych jedov ktore sa ti vyplavuju, aby sa to rychlejsie vylucilo z tela, predpokladam, ze beries popri detoxe vyssie davky mineralov, vitaminov aj stop. prvkov lebo su potrebne na vyrovnanie nadmernej kyslosti, ktora sa v tele zvysuje pocas detoxu a dalsie veci inak je to skodlive, lebo telo je bombardovane navalom uvolnovanych skodlivin, odpadovych latok a toxinov co sposobuje cely rad symptomov, ako silne depresie, bolesti hlavy az migreny, unavu, podrazdenost, zly spanok atd.....

Hemi

ja nemám problém , len mám chute na sladké, ale nidky nevraciam, ani nič podobné.. proste zhreším, napr zjem riadok čokolády, nato rožok atď :D potrebuje si len nájsť cieľ a dodzržiavať zdravú stravu a bude to dobre :) prečo len pijem cele dni? veď to je detox nie?

Maoam

Hemi, preco pijes za cely den len caj a nic nejes? Je to tvoja vec, ale mne sa nezda, ze to mas pod kontrolou. Tak ale fajn, rob ako myslis.

mozno este nie si tak daleko priznat si, ze mas problem

Hemi

nie nie veď niesom na tom až tak zle, len som mala včera slabú chvíľku :) hlavne nemožem celý deň piť len čaj, lebo ptm druhý deň ziem ovela viac