Strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva
blazon

Mam jeden dost vazny problem.Neuveritelne sa bojim tehotenstva,aj ked uzivam HA kvoli porucham hormonalneho cyklu a nemam priatela,ani pohlavny styk.Bola som vonku s kamaratom,ktory sa mi paci.Potom sme sa dlho rozpravali v aute a zacali sme sa bozkavat.Bozkavali sme sa asi polhodinu a isla som domov.Tu zacina moj problem,nahovaram si,ci som sa s nim nemilovala a neotehotnela som.Neviem co je realita a co si vymyslam.Dokazem samu seba presvedcit o fantazii,co si vymyslim.Viem,ze sme sa len bozkavali,ale kazdy den ma prepadnu myslienky,co ak nie.Co ak otehotniem,ako to vysvetlim,ked si to nepamatam,zeby som sa milovala?Dokonca mam az taky strach,ze som si kupila 4 tehotenske testy a chcem si ich vyskusat 25 dni,35 dni,50 dni a 60 dni od toho dna,ci nie som tehotna.Menstruaciu som dostala,tak ako vzdy,bez meskania,krvacala som cerstvou krvou.No ja sa tak bojim,ze dokonca rozmyslam,ze pojdem na gynekologicku prehliadku niekedy 10 tyzdnov od toho dna.Co mam robit?Hrozne sa trapim a kazdy den myslim len nato,snazim sa vybacit si kazdu sekundu z toho bozkavania v aute.Snazim sa nevymyslat si somariny,ze sme isli na zadne sedadla a milovali sa.Viem,ze nie.Ale potom sa sama seba pytam.Naozaj nie?Co ak ano?Je to strasne a neviem ako z toho von,zblaznim sa.Rozmyslam dokonca nad podviazanim vajecnikov alebo vybratim maternice.Neviem co mam robit.Pomozte mi.

blazon

Viete s cim to mozno aj suvisi?S tym,ze sa nebozkavam s priatelom,s niekym s kym mam vztah ale to bolo bozkavanie bez vztahu.Ine by to bolo s niekym koho lubim,sme spolu.Mozno aj preto sa tak strasne bojim a asi preto by som sa bez vztahu s nikym nemala bozkavat,lebo potom mi z toho sibe a poriadne.Som zufala,naozaj.Chcem zit normalny zivot,bez takychto myslienok,hrozne ma to obmedzuje a este viac ma vedia vystrasit tie diskusie,ze bola som v 9tom tyzdni a 10 testov som mala negativnych.Vysvetlite mi,to tie zeny klamu alebo je to realne,aby jej ani jeden najcitlivejsi test neukazal,ze je tehotna?

Lulu2011

blazon - vela stastia pri zblazneni sa samej zo seba, keby si isla v pondelok k psychiatrovi ako sme ti radili, uz si mohla zacat s liecbou

blazon

Sama si nepomozem a viete nad cim rozmyslam?Co ak budu testy negativne,menstruacie aj 5 za sebou,bez meskania,na UZV v 11 tyzdno nic a ja budem tehotna.Co ak sa dam s niekym dokopy,zacnem s niekym chodit,dokazy budu,ze nie som tehotna a zrazu budem?Vidite je to chore.Ach,ja chcem byt normalna,ja sa s tym trapim sama cele dni a cele noci.Neviem dokedy to tak vydrzim.Uz nech je buduci piatok,ze si aspon urobim na upokojenie test.

Nicoll

blazon, podla mna si tymto robenim testov a cakanim na menstruaciu ublizujes este viac...nic to neriesi a aj keby ti 10 gynekologov povedalo,ze nie si tehotna tak ti to nepomoze...vyhladaj psychiatra co najrychlejsie...pochop,ze s kazdym jednym urobenim testom upadas este hlbsie do svojho skutocneho problemu

Lulu2011

Maoam - a keby vedela, ako my s muzom fungujeme v sexe, by skocila rovno z okna :)))

ale bez srandy, to musi byt strasne obmedzujuce, mne staci, ze kontrolujem pred odchodom z bytu, ci som vsetky spotrebice vytiahla zo zasuvky a zamkla dobre byt :)))

Lulu2011

chore cele a ani nemaj deti, mas pravdu

uvedom si, ze sme ti tu pomahali takmer vsetci a ty len hudies dokolecka svoje chore myslienky, komu niet rady, tomu niet pomoci, to tehotenstvo si tak vsugerujes, ze ti ozaj menzes nepride a narastie brucho, hoci ozaj tehotna nebudes, som zvedava, co potom budes robit