Váš názor

abrhplus

začni že sex sloboda tak ako všetko má dve mince.Na jednej strane priniesla vela pozitívneho hlavne pre ženy a na druhej strane aj vela škody.

lillia

napadol ma celkom dobry citat "Nikto nie je tak beznadejne zotroceny, ako ti, ktori falosne veria, ze su slobodni" Goethe

jajka001_

je to preto ze nova generacia bola odmala vedena ku konzumu a tymto sposobom riesia aj svoj sexualny zivot - pouzit a odlozit ked to prestane fungovat

vas_nazor

to na etiku...
ja sama neviem..skus napr. ze ktory vek je podla teba pripustny na zaciatok sexualneho zivota, ci si myslis ze je tato problematika moc medializovana alebo naopak, ci su mladi ludia dostatocne objasneni s rizikami alebo ja neviem:( take daco rozvit...

jajka001_

napis uprimne ze je to otrasna tema :)
Sexualna sloboda je poziadavkou dnesnej doby...pretoze ludia sa nechcu viazat, nechcu mat zodpovednost za svoje činy a chcu si robit na co maju chut bez ohladu na nasledky,na splodene deti, ci prenesene pohlavne choroby, neviazat sa citovo na nikoho, lebo rozchod boli, lebo problemy je lahsie neriesit a volit rozchod...je poziadavkou (to co je za nepriliehavy vyraz) pretoze ludia neboli vedeni k zodpovednosti....a je poziadavkou nie vsetkych lebo stale sa najdu ludia ktori hladaju stabilitu, lasku a vztah na cely zivot a vedia ze sexualna sloboda je povrchnostou prinasajucou do zivota iba problemy

vas_nazor

nemozem za to aku som dostala:/ ...tiez s tym mam zjavny problem, musim tam dat aj vlastny nazor...prosim pomozte, daco len napiste nech to tam mozem dat ako anketu..prosim...