cervené bodky na stehnách a zadku

Príspevok v téme: cervené bodky na stehnách a zadku
miriamka 222

dobrý deň chcela by som sa spýtať že čo znamenajú bodky na mojich stehnách a zadku.uz dobrych par rokov som si vsimla ze tam mam bodky bez ohladu ci si stehná holím alebo nie (ked si holím bodky sú zapálene ale ked nie, tak ci tak sú tam!niesu zapalene, ale su všade odkial mi rastu chlpky..ale len na stehnách..na inej casti tela niesu )
jasne ze na zadku sa neholím bodky su iné ale sú tam a prekazajú mi!nemam ten pekny cisty zadok ale bodkovaný! ako sa ich mám zbaviť? vyzera to jak otvorene pory alebo co, niesu vobec zapalene ani nesvbia nic!,,neviem to identifikovat ale mam ich tam strasne dlho dlho :( mozete mi poradit ako snimi prec?

suns

mirka, ved si vytvor ucet, zaregistruj sa a budes si moct pozriet, do ktorych tem si prispela a tak si to mozes skontrolovat alebo znova odpisat :)

tpch - naco prispievas, ked vlastne ani nicim "neprispievas" ? kazdy tvoj koment je o tom istom... naburavas sa do tem a navazas sa do prispievajucich ! ries si radsej svoje problemy, na ktore zjavne toto forum ani nepotrebujes :) gg

mirka 23232

dobre. v budúcnosti tam zájdem a to solárium si ešte rozmyslím :o) ak tuto temu ešte potom niekedy nájdem určite ti napíšem..alebo mi napíš mail playboynails@pobox.sk a potom ti napíšem že či mi nieco pomohlo :o) pekný večer

suns

no mozes skusit :) to nie je zly napad, treba to diagnostikovat a mozno by pomohol nejaky krem..alebo laser? alebo neviem co..
kazdopadne daj vediet, skusila by som to :)
inak - skus solarium, mne to trosku pomohlo..

Mima 9865

áno, presne tak! to isté mám aj ja a neviem sa toho zbavit :o( nepáči sa mi to! :o( je to hrozné keď sa vyzlečiem a som bodkovaná :o( myslíš že kožný mi pomôže? neviem ako by sa to dalo liečiť

suns

miriam, ja mam to iste..
su to akoby vyrazky, podrazdenie koze.. nemusia byt zapalene, su len cervene..
ja to mam na zadnej strane stehien a na zadku tiez..
v lete, ak sedim na betone alebo inom drsnom materialy, velmi lahko sa mi vytvoria dalsie.. charakterizovala by som to ako citlivu pokozku.. a netusim, cim sa to da odstranit..mne nepomohlo ani kremovanie, ani holenie ( alebo neholenie:).. mozno nejaky "specialny" krem?

Miriam 2222

nie, nemám to zapálené vôbec! na stehnách mám podráždené len po holení a na zadku neviem od čoho ale mám to tam už roky :o( v lete ked sa opálim tak to nieje take zlee ale hlavne v zime ked som bledá to mám červené na zadku..od zimy niekedy aj take do fialova..netusim co to moze byt