STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM

Príspevok v téme: STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM
mica

Ahojky prosim vas poradte mi lebo ja uz neviem co mam robit..od malicka som mala peknu cistu pokozku ale v puberte sa to velmi zmenilo.Mavala som vela vyrazok na tvari ktore ale zmizli.Velmi ma vsak trapi to,co zostalo.Mam 21 rokov.Cely nos a bradu mam posiate hrbolcekmi ktore si musim kazdodenne vytlacat.A to nejdu vsetky!Ale keby to pomohlo ale ja si ich vytlacim a rano su tam zasa! Pouzivam cistiace gely.peelingy,vodicky Clean and Clear masky no proste vsetko ale nic nezabera dokonca ani navsteva kozmeticky po vytlaceni je nosik hladky a pekny ale co z toho ked na druhy den zasa to iste poradte prosim nechcem kazde rano vstavat o hodinu skor do prace uz ma to aj unavuje.Dokonca ani nepouzivam make-up lebo som pocula ze upchava pory ale nepomaha mi to poradte prosim ;o((

RNG

witch hazel=hamamelis virginiana stahuje pory a dezinfikuje kozu. Odporucam cisty vytazok, nie len rozne pletove vody s malickom hamamelisu.

creativ

Pouzivaj dlhodobo Chlorellu je to vytazok z morskych rias.Najprv sa dost zhorsi plet, kym vsetko zle vyjde na povrch, potom to bude OK ale aj upravit stravu:ziadne mastne jedla ,sladkosti.. hlavne z toho su mykozy-pliesne a alkohol!

wiwien

no hlavne sa napar a to ti pory otvorí a ked budu pekne otvorené, tak si daj masku na pleť, to bude velmi učelné a potom ju hydratuj krémom. a opakuj to aspoň 2 krát do týždna..teda ja by som ti odporučila sa naparovať nad nejakými bylinkami, napr.ten spomínaný harmanček, abo repík lekársky.no a podobne ako jasminela, používaj make-up, nie hrubo ako tapeta, ale decentne a hlavne kvalitný, do toho naozaj treba investovať.a každý večer a rano vyčistiť pleť:)a to je asi všetko..dufam to pomôžeš:))

jasminela

Make up by ste práve mali používať. Veď práve vy potrebujete chrániť pleť pred nečistotami v ovzduší. To je ako keby lekár operoval pacienta a potom ho nechal ísť s otvorenou ranou len tak domov. Tie póry sú vlastne malé ranky. Make up ti len pomôže. Ale samozrejme každý večer ho musíš dať dôkladne!!! dole. Kvalitný make up póry neupcháva.