Dieta, nedieta :)

Príspevok v téme: Dieta, nedieta :)
1angelina23

Blbo som to zaradila a,ale inam sa t o nehodilo, jednoducho som vcelku spokojna so svojo postavou pri vyske 165cm mam 55 kil.. ale predsa by som chcela dat nejake 4 kila dole,ktore som nabrala este minulu zimu a odvtedy sa na mne drzia a drzia.. ale radikalne diety drzat nechcem a na sport nemam cas,, tak sa vas chcem spytat ako riesite taketo problemy vy,ked nechcete hladovat ale ani sa prezierat a vyzerat ako tuleň:D... nejete po siestej,, alebo obmedzujete stravu?...alebo co? :D spravite si denny jedalnicek?

1angelina23

veva mam maitalon... :-)) ta nezadrziava vodu, a vraj mi nemala ani zvysit apetit,,zial zvysila:D jedine statsie bolo ze som mala problemy so zaludkom kvoli fajceniu.. ale aj tie uz pominuly a ja som sa cez zimu rozpapala :-))

1angelina23

ale ved ja nemam komplexy ai nic podobne som stastna osoba,tym chcem povedat ze to nechcem obit pre inych:D ja to chcem spravit len sama pre seba :-)) jednoducho, ja som v podstate aj stihla hore.. mam ajn prsia len potom pomer mojho zadku k pomeru mna celej nepasuje :D .. tak trosku by to chcelo zhodit :-))

Weva

No uprimne (aj ked samozrejme cisla su len jedna vec) chciet tahat vahu v Tvojom pripade este nizsie sa mi nevidi zdrave... a prave preto to i moze byt tazke, lebo si tvoje telo jednoducho nebude chciet dat ubrat z toho co fakt potrebuje... Ci si mavala vahu okolo 50 kg dlhodobo?

Ja si drzim vahu uz dlhodobo na takom mojom optime (teda ja by som brala i nizsie optimum, ale bola by to tryzen, tak som to moje telo proste prijala a teraz mam vykyvy minimalne).

Mne pomaha riadne sa najest zdravych veci, nezobkat tu a tam blbosti, pit vela vody a nesladenych cajov a vela sa hybat. Plus obmedzit alkohol a mastne jedla a nejest po takej 20-21.00 (kedze do postele chodim okolo polnoci). A tiez mam rozdiel medzi zimou a letom... v zime sa nabali a zahreje, v lete to ide automaticky dole... Mam pocit, ze dlhodoba stabilita mojmu telu prospieva lepsie ako riesit kazdy mesiac nieco...

1angelina23

lila.. a to co znamena? :D ze den nejes a den jes?... aj ja mam nepravidelnu stravu.. ale nejako to nic nemeni

1angelina23

drzi, uz rok odkedy beriem hak.. ja som sa anto aj pytala zenskej.. ale tak fakt je ten ze mi chutio viacej papat minulu zimu.. a tak :) a no nechcela by som teraz nabrat dalsich 5 kil :D tak radsej chcem nieco vymysliet :)) ono ja som mala 5 rokov tu istu vahu 50 kil..a zrazu to slo o tych 5 viac :/,, cez leto mi to nevadilo lebo to tak aj slo dole.. ale teraz si drzim 55 uz... od augusta myslim zase:D