zmena gynekologa

fotelka

no on automaticky prebral vsetky pacientky po tom mojom poodnom, ktory siel do dochodku. takze prakticky som u neho uz 5 rokov, ale nie konkretne u tej osoby. komplikovane :)

jankaaaaaaaaa

lekara mozes zmenit az po pol roku co si u neho. a ked ti je nieco blbe, tak si vymysli ze sa stahujes a toho druheho mas blizsie alebo co.. ale sak jeho to nemusi zaujiamat. urcite niesi prva ani posledna pacientka, ktora si ho zmeni alebo co..

fotelka

tak snad mne nebude robit problem. este ma ani nevysetroval.ale je mi to blbe. akoby som ho neuznavala za dobreho lekara

Laurina22

Dovody?No tak moj lekar nastastie byvaly mi povedal,ze on ani ziadanku nedostal...

Mesiac ma ignoroval a riesil to az ked som mu volala 4 x ze HALO?ALE MOJ LEKAR CHCE VIDIET MOJU KARTU A OKAMZITE JU TAM CHCEM MAT!

Vtedy to zazracne islo

fotelka

:) tak v podstate.. moj gyndar sel do dochodku a nik nas o tom neinformoval.je tam nejaky novy..a aj tak sa o par tyzdnov stahujem do ineho mesta cize by som zrejme menila. dnes som bola u noveho po tu ziadanku o vydanie karty .. ake ale mozu byt dovody aby ma "nepusil" stary lekar k novemu?