Slepe crevo / vajecnik?

Príspevok v téme: Slepe crevo / vajecnik?
otazocka 16

Nevedel by mi niekto poradit ? Uz vyse roka ma bolieva prava strana podbruska, niekedy aj cele podbrusko.. Ako prve som navstivila gynekologa, ten po vysetreni povedal,ze z gynekol.hladiska som zdrava.Aj ked vysetrenie ma bolelo. Povedal,ze asi slepe crevo. Co mi ale nejde moc do hlavy,lebo sice mavam bolesti brucha obcas,ale jest mozem.Raz som mala strasne bolesti..uz uz som sa chystala do nemocnice.No ostala som doma,ze ak to do dalsieho dna neprejde pojdem!Rano ma to preslo, o 5 dni som ale isla k znamemu chirurgovi(pretoze som odchadzala na 2mesiace do zahranicia),ten mi povedal,ze slepak to nebol.ze mam vsetko priehmatne,nezvacsene atd. Bolesti take pichave,niekedy aj s nechutou jest a bolenim brucha,niekedy aj redsia stolica mavam stale.Niekedy ma aj chrbat v spodnej casti boli. Po opakovanych chodeniach- chirurgia-gynekolog ..som sa odhodlala ist k uznavanemu liecitelovi a ten mi povedal,ze je to vajecnik. Nemal niekto podobnu skusenost?Ako sa toho zbavit? je to fakt neprijemne a uz som z toho neskutocne podrazdena a nervozna stale!

MackaVoVreci

Aj ja som mala taketo bolesti, ale mne hned zistila gynekologicka, ze je to vajecnik. Bola na nom cysta ako hrom a odvtedy este niekolkokrat a tak musim brat, vraj na upravu jednak cyklu a jednak proti tvorbe cyst, antikoncepciu. Odkedy ju beriem, ziadna cysta nie je a nic ma uz neboli.

MackaVoVreci

Aj ja som mala taketo bolesti, ale mne hned zistila gynekologicka, ze je to vajecnik. Bola na nom cysta ako hrom a odvtedy este niekolkokrat a tak musim brat, vraj na upravu jednak cyklu a jednak proti tvorbe cyst, antikoncepciu. Odkedy ju beriem, ziadna cysta nie je a nic ma uz neboli.

jankaaaaaaaaa

hm.. ale ked ta na gynde pri vysetrovani tam bolelo, tak je mozne ze je to ten vajecnik.
najblizsie chod na vysetrenie vtedy, ked ta to akurat boli

otazocka 16

jankaaaaaaaa : tam chodim ! robili mi aj gastroskopiu,vselijake odbery na alergie, krv mi beru pravidelne a chodim kazde 3 mesiace na kontrolu od r.2009 .Mala som kedysi problem s travenim ale uz je to OK. a najnovsie vysledky spred 3 tyzdnov aj sono mi robili mam v poriadku vsetko. takze neviem..