mam mat strach..?

Príspevok v téme: mam mat strach..?
lenush

mala som dostat kramy 14teho a este stale sa nedostavili.. mam za to silny vytok cervenkastej farby, ale menstruacia to nie je. spala som s priatelom, ale vzdy to bolo s ochranou.. no raz som mala pocit, ze nam praskol kondom, pretoze po sexe toho zo mna vela vyslo.. je mozne ze som tehotna, alebo ze mam nejajky zapal..?

driny4

jasné že počula,, šak som už stará vyžitá hendriovka,, všeličím som už musela prejsť:-))), dáva sa to na úpravu cyklu menštruačného.. ale pozri si o tom viac v googli,, lebo ja osobne som to neužívala, iba čo viem od kamošiek

lenush

zobrala som tie tri talbetky ktore som mala rano vybrat.. a dostala som kramy, ale len na hodinu asi,t eraz to znova preslo.. a teraz neviem ci mam zobrat aj teraz vecer dalsie tri. a velmi sa mi tocila hlava a taky tlak som v nej citila. pravdepodobne z tych tabletiek..

lenush

bola som dnes u lekarky.. rano som si spravila test, vysiel negativny :) chcela mi pichnut vyvolavacku ale nemala to v ordinacii, tak mi predpisala recept aby som si tu injekciu isla vybrat a vratila sa naspat... ale nikde to nemali, tak mi dala nejake tabletky. a sest som si mala zobrat naraz.. neviem co si mam o tom mysliet, mala som zobrat rano tri, tie som zobrala a teraz vecer mam zobrat dalsie tri.. a tabletky sa volaju duphaston. pocula si uz o nich?

lenush

ahoj driny, prepac ze som sa neozvala skor, ale nemala som sa ako dostat k netu. studujem na OA a dalej chcem studovat ekonomiu alebo manazment :) odkial vlastne si? ja som z kosic :)