vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom

Príspevok v téme: vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom
zufala

prosim pomozte mi... asi pred pol rokom mi na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom zacal rast mensi pupcik.. teraz z toho mam nejaky divny virastok..vyzera to divne ale mam strach ist gynekologovi.. este som nebola na ziadnej prehliadke.. pri sexe ma to neboli,ani to nesvrbi,a uz to je da sa povedat,aj bez citu,ale pred tym ma to uz len pri dotyku bolelo..prosim pomoc :( vzdy ked sa na to pozriem chce sa mi plakat,aj si poviem ze pojdem lekarovi ale moc sa hambim a bojim ... :(

chalan™

V takom veku a ešte pred prvym sexom stači najprv zajsť za obvodnym lekarom... Aj oni musia čo to vedieť o pohlavnych. Chorobach

ELMO

Dobrý deň mám podobný problém. Nedávno sa mi na klitorise vytvoril malý výrastok, ktorý svrbí. Nikdy som nemala pohlavný styk a bojím sa čo to môže byť. Nemám ani vlastného gynekológa. Nikdy som na prehliadke nebola. Myslíte, že by som to mala povedať mame a zájsť ku gynekológovi?
Za odpovede ďakujem
ElMo(16)

ELMO

Dobrý deň mám podobný problém. Nedávno sa mi na klitorise vytvoril malý výrastok, ktorý svrbí. Nikdy som nemala pohlavný styk a bojím sa čo to môže byť. Nemám ani vlastného gynekológa. Nikdy som na prehliadke nebola. Myslíte, že by som to mala povedať mame a zájsť ku gynekológovi?
Za odpovede ďakujem
ElMo(16)

dievcatko265

dobry den mam 12 rokov a narastol mi v posve velky virastok mame sa to bojim povedat a neviem co to je a u gynekologa som nikdy nebola neviem co mam robit pls pomozte mi!!! :-(

Dilaila

Ja nechapem zeny, ktore nejdu s takym niecim ku doktorovi..
Sorry, sex je ok, ale co takto starat sa aj o svoje sexualne zdravie!??

Neznáma 01

Ja by som sa chcela spýtať, tiež sa mi vyhodil na pošve nejaký výrastok, vyzerá to presne ako tu na opisujete karfiól, chcem sa spýtať, ako to odstraňujú odpadne to samo, alebo niečo s tým budú robiť ??

123456

holky drzim palce... a naozaj... na preventivu raz za rok!!!... a nie len na gynde (sono, palpacne vysetrenie posvy, vysetrenie gyn. zrkadlami, od isteho veku cytoster, vysetrenie prsnikov...), ale aj ku svojej obvodnej (krv, moc, rtg pluc, ekg...) - za preventivu sa neplati!!! za nasledky ano...

silvia77

dr. a 123456 maju pravdu.Tiez mam vyrastky a kazdy rok som mala cytologiu o.k. No teraz v january mi diagnostikovali HPV-mam az 6 vysokorizikovych druhov a v pondelok ma caka laparoskopia.Takze kocky nepodcenujte "zdanlive"malickosti.