zalubila som sa do kamarata

Príspevok v téme: zalubila som sa do kamarata
zuzza54

ahojte.....mam 22 rokov a studujem na vysokej skole uz 4. rok a zrazu medzi mnou a jednym kamaratom prebehla iskra....este sa mi take nieco nestalo ,pretoze tento chalan je uz piatak a poznam ho uz treti rok...vzdy bol iba kamarat, netravili sme spolu nejak vela casu ale tento rocnik ani neviem ako na intraku viete ako, par akcii, spolocenske hry a zrazu sa ocitol s nami na nejakych intrakovych akciach...je to cele zvlastne pretoze naozaj sa mi nikdy nestalo ze zrazu som sa buchla do cloveka ktoreho poznam uz dlhsie....proste prisiel den ked zrazu som v jeho ociach nieco citila a prebehla iskra...najprv som si myslela ze si to namyslam ale asi po troch akciach sa stalo ze sme sa spolu ocitli v naruci a bozkavali sme sa...stalo sa to potom este dvakrat , priznam sa, on chcel aj sex, ale ja som to nejak zahovorila, problem je ze ma 4 roky priatelku a mala by som velke vycitky..uz teraz mam...rozbijat vztahy nechcem aj ked raz medzi recou pred viacerymi povedal ze mu uz lezie na nervy alebo nieco v tom zmysle.....prvykrat sa to stalo uz pomaly pred mesiacom...a vsetky nase tieto tri zalety prebehli v priebehu jedneho tyzdna.....je ku mne strasne zlaty a tak, v skole sa vzdy usmeje ak sa stretneme a prehodi aj par slov lenze vtedy mi niekedy aspon aj napisal, sice na facebooku, ale cenim si vsetko..pisali sme spolu aj hodiny a teraz vobec nic....a pritom v skole je stale zlaty ku mne a tak ale uz nenapise ani nic.....zo zaciatku som bola z toho vsetkeho stastna ale teraz na mna prichadza smutok....cele dni na nho myslim , kazdy moj sen je o nom a neviem ako sa cez to preniest....ja som skor taky iny typ dievcata, som taka ze hravam s chalanmi aj futbal sem tam takze mam obavy ze on ma chcel len tak pre zabavu a myslel si ze ja som taka ze ma to nerozhodi a v zivote sa nezalubim..lenze stalo sa a ja neviem co mam robit, chcela by som sa s niekym porozpravat, kamaratkam som to nevravela bojim sa ze by sa to roznieslo a iba to v sebe dusim tak som sa rozhodla napisat....co si mam o tom mysliet? bola by som rada keby mozno aj nejaky chlapec mi napisal, ktory by to mozno viac chapal z pohladu muzov pretoze ja neviem ako to on berie..mrzi ma ze uz mi ani nenapise.....a musim sa priznat ze vsetky tie zalety boli ked sme mali nekake to vinko v sebe....vcera som bola u neho na izbe zas ale len chvilu aj s inymi kamaratmi a citila som stale iskru v jeho ociach, pozeral sa na mna lenze ja som taky debil hanblivy ze mozno keby som opatovala castejsie pohlady aj by mal vacsi zaujem ale ja som taka ze sa strasne vyhybam potom pohladom ak k niekomu nieco citim....co mam robit ludia? ako sa cez t o preniest? napisat mu nechcem , lebo ma priatelku , netusim na com som

zuzza54

no povedzte mi co si mam o tom vsetkom mysliet...vcera sme sa stretli v bufete, tak sme sa pozdravili ale ja som bola ticho ze ci sa prihovori, a prihovoril sa ze ako sa mam, aky bol vikend, co sme robili a bla bla no vsetko.....ked sa stretneme usmeje sa na mna a tak zlaty je vsetko, ked ideme vacsia skupinka a stretneme sa na chodbe tak mam pocit ze sa pozera hlavne na mna ( mozno si namyslam ale myslim ze nie naozaj sa pozeral najviac na mna ) ... ale inak nic, som mu vravela ze chceme hrat partiu kariet v utorok ( dnes) a stredu ale nejak na to ani neodpovedal v podstate uz ani neviem co potom povedal ale viem ze odpoved nepadla ...a ja som z neho stale paff a neviem sa s tym zmierit :(

zuzza54

ale ja si myslim ze prejavujem dostatok zaujmu....aj ked hrame tie spolocenske hry na intraku ,volam ho stale a tak... aj ked sme si vtedy tak dlho pisali, ja som prva napisala , teraz uz nie, pretoze citim ze sa nieco zmenilo a uz neviem vobec...a bojim ze ak by som sa opytala tak by to bolo take cisto trapne a uz by to nebolo ako to byvalo.....tak sme aspon super kamosi a nechcem aby nebolo uz ani to...vacsinou taketo veci koncia bud vztahom alebo zrazu ti dvaja niesu uz ani kamarati :/ a to nechcem

katka...

No chlapec asi nevie co ma robit. Asi sa mu pacis, ale ked ma tu priatelku, tak asi ma aj trochu vycitky, preto ti neodpisuje, ale tak nazivo to asi skryt nevie. Bud sa ho spytaj, ze o co mu ide alebo cakaj ci sa s tou svojou nerozide. Ale radsej sa ho spytaj, aby si sa zbytocne netrapila.

jajka001_

je jedno ako dlho je zadany, podstatne je ze je zadany
on mozno aj ma zaujem ale ty sa neprejavis lebo mas strach lebo je zadany ale on to tak nevnima, on to berie tak ze proste nemas zaujem
mali by ste sa o tom spolu porozpravat a vyjasnit si to, lebo ta namotal a teraz co, tak sa ho opytaj, ci to myslel vazne a ak hej, tak ze ty nemozes mat vztah s niekym kto ma iny vztah, ze ked tak, tak jedine s cistym stitom, nie potajomky. daj mu najavo ze moze z toho nieco byt ale nech si rozmysli ci ty alebo ona.

owecka

nechcem aby to znelo tvrdo, ale zasa, myslím, že ak má chlap záujem, tak sa prejaví...aj keď má frajerku...a 3 týždne, to je celkom dosť...asi by fakt bolo lepšie sa ho rovno spýtať, že čo to malo byť, nech vieš, na čom si...veď nemusíš mu hovoriť, že si do neho zalúbená hneď...len proste chceš vedieť, o čom to všetko bolo...a ak sa bojíš, že by to neodpísal, alebo tak...asi by bolo lepšie sa ho spýtať osobne, keď sa nemá ako vyhnúť odpovedi:D ...i keď to býva strašne ťažké...ale držím ti palce, nech to nejako vyriešiš:)

zuzza54

3nttt no ved to ze som sa snazila vyhabat tym ze ani nenapisem ani nic ci mu nahodou nechybam a nenapise nieco ale nic absolutne.....vcera co som bola u nho tak to bolo tak ze som bola vo vedlajsej izbe a pocul ma tak on prisiel ze : zase si tu? ale tak sa usmial a ze mame dojst na pohar vina aj s kamaratmi tak ale sme tam boli asi 20 minut , pozeral sa na mna, ale ako vravim ja hanbliva som malokedy opatovala pohlady a potom jeho spolubyvajuci povedal ze chce ist uz spat ze sorry , ale ten "moj" mu vravel nieco v tom zmysle ze nech ide spat inde ale to bolo tak zo srandy ..... a dalsia vec ako asi to vyznie smiesne ze podrbany facebook ale ja som im potom pisala ze ako sa maju ze sorry ak sa koli mne nevyspali ale ten " moj" vobec neodpisal a pritom bol online

zuzza54

lenze on je ten co ma priatelku , keby bol nezdany tak mozno nieco poviem ale bojim sa ze nieco mu poviem alebo napisem a on ani radsej neodpise alebo neviem no ze proste ma vysmeje ze to bral len tak ako pre zabavu alebo neviem a ze bol trochu pripity alebo neviem je to take divne...ja som si tiez myslela ze si tu iskru namyslam , tie prve akcie boli take ze normalne on siel spat, ja som sla spat na izbu, to az pocase takto vzniklo a stalo sa to trikrat v priebehu tyzdna ale odvtedy su uz asi skoro 3 tyzdne a uz nic ,ani len napise, aj ked v skole a nazivo je stale rovnaky ale aj tak mam pocit ze akoby sa uz aj trocha vyhyba...minule sme zas nieco hrali na intraku a volali sme ho a tvrdil ze sa uci lenze nemal sa co velmi, no proste take to je ze neviem vobec co si mam o tom mysliet :(( a som na tom dost zle na seba by som povedala, vzdy som bola vesela a tak ale teraz som uplne smutna , do placu mi je :((

owecka

ahoj...ja ti radím, aby si sa s ním o tom porozprávala...mne sa stalo niečo podobné...aj to s tou frajerkou...a vyšli mi z toho, že som ho asi len nepoznala dosť dobre...tá "iskra" o čom hovoríš...aj to som tam cítila, ale proste teraz mám pocit, že som si to len namýšľala, lebo som to tam tak strašne chcela vidieť...al určite sa s ním o tom porozprávaj...ja som sa nerozprávala a nedopadlo to dobre...a teraz ľutujem, alebo lepšie povedané, mám výčitky, že ak by som mu o tom povedala, mohlo byť všetko inak...

3nttt

ja by som sa ho na tvojom mieste normalne spytala ze ako to vsetko berie. ze ta to zaujima lebo u teba to nieje uz iba cisto kamaratske a ze skor ako sa namotas tak by si rada vedela ze co. a zrejme by som na tvojom mieste pockala ako sa to vyvinie s tou jeho frajerkou,lebo teraz ti moze tvrdit ze to je na hovno a pod. ak ti nahodou povie ze je to iba s chlastu tak sa s nim skus menej stretavat. mozno zisti ze mu chybas :)