Prvý vážny vzťah

Príspevok v téme: Prvý vážny vzťah
Ivka1000

Mám úžasného chlapa, sme spolu pol roka je pozorný, zlatý, môžem povedať že mi ho závidia, pravidelné vyznanie lásky atď.Problém je v tom, že nemám už žiadnych kamarátov lebo keď som šla von bez neho tak hneď mrnčí že sním skončím a zaľúbim sa do iného.Zbytočné hádky Keď niekam ideme nemôžem sa rozprávať osamote dlho s kamarátmi a tancovať na disko... pritom o nič nejde iba sa zabaviť.Nedokáže pochopiť že milujem iba jeho.Je toto správanie normálne alebo nie? nevyznám sa ešte... druhá vec ktorej sa bojím je že som len zaľúbená a že ma to prejde ako to je?

ta3

Bubu
fandim Vam, je vyborne, ze si sa proti tomu postavila a ze to Tvoj priatel akceptuje, aj Ivka by to mala vyskusat, ale mna by zaujimalo ako dlho ste spolu, nechcem certa malovat na stenu, ale si myslim, ze kto je raz chorobne ziarlivy, ten len tak jednoducho sa nezmeni, lebo chorobna ziarlivost je vazna psychicka choroba (vymyslanie si tych najhorsich scenarov nevery, ktora neexistuje) a moze ist o docasne potlacanie tejto crty aby Ta nestratil, no ked uz budete manzelia, ze viac menej Ta bude mat istu, nebude uz taky dovod sa pretvarovat a ziarlivost moze prepuknut znovu a este v horsej forme, poznam vela az tragickych pripadov chorobnej ziarlivosti, netvrdim, ze toto je Vas pripad, ani Vam to pravdaze nezelam, len ma zaujima ako dlho ste spolu

Bubu****

súhlasím s ta3. Na začiatku vzťahu to môže dievčaťu lichotiť. Ale neskôr to môže byť vážny problém. Na druhej strane. Môj terajší mal na začiatku tiež takéto sklony. Ale keď som mu vysvetlila, že ľudia s ktorými sa stretávam sú moji dlhoročný priatelia a jednoducho s nimi budem chodiť von kedy sa mi bude chcieť, pochopil ako je to pre mňa dôležité a od vtedy mi na to nepovedal ani pol slova. Možno to robí len pre to, že mu to dovolíš. Skús mu to vysvetliť rázne a stručne, že sa odmietaš prestávať stretávať so svojimi kamarátmi ak nepochopí - ruky preč.

ta3

Ivka
je to Tvoj prvy vazny vztah, si zalubena, ale utekaj od neho prec, je to spravanie ziarlivca a uz tu bolo vela popisaneho o ziarlivosti, precitaj si, mierna ziarlivost je namieste, ale toto je ziarlivost chorobna a ta je velmi zla, prepac, urcite si cakala inu reakciu, no ako 58 rocna skusena zena Ti ine povedat nemozem